Dodano dnia 24.01.2016, 10:18
Na narty z Narożem i Motołajami
W pierwszym tygodniu ferii odbyła się druga edycja nauki jazdy na nartach dla dzieci, organizowana przez LKS Naroże Juszczyn i Moto-Łaje.
W roku ubiegłym w szkoleniu uczestniczyły tylko dzieci z Juszczyna. W tej edycji z nieodpłatnej nauki jazdy na nartach mogły skorzystać dzieci z kilku miejscowości.

W szkoleniu brały udział dzieci ze szkół podstawowych z Żarnówki, Wieprzca, Juszczyna i szkół podstawowych z Suchej Beskidzkiej. Łącznie w zajęciach brało udział 26 dzieci. Podczas szkolenia dzieci miały zapewniony kompletny sprzęt narciarski, dostęp do wyciągów oraz opiekę instruktorów.

Szkolenie realizowane było na wyciągach „Wojtek” i „Baca” od poniedziałku do piątku a skierowane było głównie dla tych maluchów, które po raz pierwszy miały kontakt z jazdą na nartach. Na efekty nie trzeba było długo czekać, po każdym dniu umiejętności szły w górę a w piątek młodzi narciarze z dyplomem zakończyli całotygodniowy kurs.

Na zakończenie rodzice przygotowali ognisko, poczęstunek i słodycze dla strudzonych narciarzy.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy brali udział przy realizacji tego zadania tj. wszystkim rodzicom, dyrektorom ze szkół podstawowych z .Wieprzca, Żarnówki, Juszczyna i szkół podstawowych z Suchej Beskidzkiej. Dziękujemy instruktorom, którzy zadbali o dobrą zabawę i bezpieczeństwo.

Szczególnie dziękujemy sponsorom tego przedsięwzięcia tj. właściecielon wyciągów „Wojtek” i „Baca”, wypożyczalni „Zawojski.pl", BLACHDOM PLUS, „MOTOŁAJE” i LKS Naroże Juszczyn.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image