Dodano dnia 04.08.2019, 11:12
Podbabiogórski Rajd Rowerowy i Bieg Uliczny - foto i wyniki
550 rowerzystów i biegaczy zawitało w sobotę 3 sierpnia 2019 do Lachowic.
Po raz kolejny zawitaliśmy do Lachowic, gdzie na sportowo wiele godzin spędziły całe rodziny. Do udziału w imprezie, gdzie człowiekiem-orkiestrą jest Grzegorz Krawczyk, niekogo nie trzeba było namawiać. Dzieci rywalizowały na swoich rowerkach na boisku szkolnym. Natomiast ci więksi jeździli i biegli ulicami Lachowic.

W biegu na 5 km najszybszy wśród mężczyzn był Józef Koźmiński, który pokonał ten dystans z czasem 16 minut i 15 sekund. Suszanin, który reprezentuje klub LKS Orzeł Kozy, wyprzedził drugiego na mecie drugiego Marka Witkowskiego o 46 sekund. Jako trzeci na mecie zameldował się Sylwester Malec, tracąc do zwycięzcy 54 sekundy.

Wśród kobiet najszybsza była Justyna Smyrak (UKS Zawojak) z czasem 18 minut i 59 sekund. Druga na mecie Joanna Pająk z Bieńkówki przybiegła niecałe 3 minuty za Justyną Smyrak. Warto jednak nadmienić, że biegaczka z Bieńkówki ma zaledwie 18 lat. Na trzecim stopniu pojdum stanęła Anna Małysiak z Gilowic.

W wyścigu rowerowym na dystansie 10 km zwyciężył mieszkaniec Żarnówki - Szymon Wągiel. Wyznaczoną trasę pokonał w 17 minut i 41 sekund, wyprzedzając drugiego Romana Bułkę o 25 sekund. Jako trzeci zameldował się Adrian Kachel (18 minut i 20 sekund).

Najszybszą kobietą wśród rowerzystek okazała się Maja Latawiec ze Skawy (22 minuty i 21 sekund). Drugie miejsce zajęła Natalia Toczek (23:57). Trzecią zawodniczką była Sabina Nieciąg (26:08).

Wszystkim zawodnikom biorącym udział w biegu i rajdzie rowerowym serdecznie graulujemy.

Komplet wszystkich wyników biegu i rajdu, z podziałem na dystanse i kategorie wiekowe dotępny jest na stronie https://www.pomiar-czasu.pl/wyniki2.php?nr=z190803

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image