Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 26.11.2019, 11:30
Wiktoria Gracjasz z kolejnymi rekordami
Podczas odbywającego się sprawdzianu wytrzymałości w Bochni, Wiktoria Gracjasz przebiła koleją granicę ! Uzyskując najlepszy czas na  400 metrów stylem dowolnym w całym okręgu małopolskim  i najlepszy czas na 200 metrów stylem zmiennym w historii polskiego pływania wśród 11 latków !
To już trzeci rekord Wiktorii w ostatnim czasie. Chwilo trwaj ! Oczywiście w związku z powyższym Wiktoria uzyskała najlepsze rezultat wśród  rówieśniczek.

Bardzo dobry start zanotowała również Marysia Wrona podczas sprawdzianu wytrzymałościowego (400m), która zajęła 8 miejsce spośród 36 zawodniczek,  z bardzo dobrym czasem 5.36.28. 200 metrów stylem zmiennym również możne zaliczyć do bardzo udanego startu, gdzie również uzyskała rekord życiowy !
 
W kategorii najmłodszej rocznika 2009 swoje starty oddała Natalia Fortuna, u której widać znaczący skok formy. Młoda zawodniczka uzyskała nowy rekord życiowy na 100 m stylem zmiennym i na 200 m stylem dowolnym.

Natomiast w roczniku 2007 reprezentowała nas Basia Sowa, która poza startem na 200m stylem zmiennym wystartowała na 800 metrów. Basia w sprawdzianie zdobyła 9 miejsce spośród 31 sklasyfikowanych zawodniczek.

źródło: UKS Jasień
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image