Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 26.11.2019, 15:12
Wojtek Droński Mistrzem Województwa

Wspaniałe wieści napłynęły do nas z Oświęcimia, gdzie na basenie 25 metrowym, odbyły się Mistrzostwa Województwa w Pływaniu. Wojtek Droński na dystansie 50 metrów stylem klasycznym uzyskał wspaniały czas 32.75. Rezultat ten jest nie tylko najlepszym do tej pory winnikiem uzyskanym przez młodego pływka, ale jest również jednocześnie 10 wynikiem w Polsce. Co oczywiście przełożyło się na tytuł Mistrza Województwa na tym dystansie.

Na 100m stylem klasycznym Wojtek uzyskał czas 1.13.13 i zdobył tytuł wicemistrza województwa. 2.43.75 to z kolei czas Wojtka na dystansie 200m stylem klasycznym co wystarczyło na 5 miejsce.
Na zawodach Wojtek miał wsparcie koleżanki klubowej Zosi Piątek, która tym razem nie uplasowała się na pozycji medalowej, ale po raz kolejny potwierdziła wspaniałą dyspozycję z ostatnich miesięcy.

źródło: UKS Jasień

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image