Dodano dnia 26.01.2019, 07:24
Babia Góra na obozie. Wygrana z czwartoligowcem
Piłkarze Babiej Góry Sucha Beskidzka przebywają na obozie przygotowawczym w Rabce. W piątek podopieczni Grzegorza Kmiecika pokonali czwartoligowy zespół Watrę Białka Tatrzańska 3:1.
Wice lider wadowickiej A-klasy przebywa na trzydniowym zgrupowaniu w Rabce. Organizatorem zgrupowania jest firma GOLDEN TRIP ROMANOWSKI.

W pierwszym dniu obozu w Nowym Targu Babia Góra rozegrała swój drugi sparing w okresie przygotowawczym. Rywalem była Watra Białka Tatrzańska. Suszanie pokonali rywali 3:1 po dwóch bramkach Tomasza Szarleja oraz trafieniu nowo pozyskanego zawodnika, czyli Grzegorza Talagi, który trafił do Suchej z Żurawia Krzeszów.

Grzegorz Talaga to wychowanek Garbarza Zembrzyce, mający na swoim koncie między innymi występy w trzecioligowej Sole Oświęcim, a także w Garbarni Kraków (wtedy II liga). W drużynie Babiej Góry występują już od rundy jesiennej dwaj bracia Grzegorza, czyli Jakub , który ma za sobą rewelacyjną rundę w Suchej oraz Kamil, czyli doświadczony bramkarz, którego oddech na plecach czuje Artur Kachnic.

Jeszcze przed obozem w Rabce Babia Góra rozegrała sparing z juniorami Prądniczanki Kraków remisując 3:3.

O tym, że Grzegorz Kmiecik stara się dobierać wymagających sparingpartnerów świadzy to, że przed Babią Górą między innymi sparing w Lachowicach z juniorami Karpat Krosno, którzy występują w Centralnej Lidze Juniorów (najwyższa liga juniorska w Polsce), czy Brzeziną Osiek (V liga).


Zdjęcia dzięki uprzejmości Golden Trip RomanowskiDodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image
Na tej stronie