Dodano dnia 09.01.2019, 07:35
Intensywne dwa miesiące w Białce. Tempo kładzie spory nacisk na okres przygotowawczy!
W piłkarskim środowisku – okres przygotowawczy jest etapem procesu treningowego, który ma na celu przygotować organizm do większych wysiłków zarówno fizycznych jak i psychicznych. Dobrze przepracowany pozwala na lepsze osiągnięcia, a organizm staję się przygotowany do maximum swoich możliwości. Indywidualnie każdy piłkarz wzmacnia dzięki niemu m.in. kondycję, wydolność czy wytrzymałość. Drużynowo etap ten może znacząco przybliżyć zgranie zespołu do perfekcji.

O tym, że trener Krzysztof Wądrzyk oraz działacze drużyny Tempo Białki stawiają na solidne przygotowanie zespołu do rundy wiosennej - świadczy ułożony plan pracy. Harmonogram stworzony przez trenera ukazuje nam intensywny tryb, który ma na celu przygotować drużynę w sposób możliwie jak najlepszy. Podczas dwumiesięcznego okresu przygotowawczego, Białczanie trenować będą trzy razy w tygodniu (poniedziałek, środa, czwartek). Dodatkowo w każdą sobotę rozgrają mecz kontrolny z drużynami prezentującymi zgoła odmienny futbol. W planie do rozegrania będzie osiem spotkań, a rywalami podopiecznych Krzysztofa Wądrzyka będą: Czarni-Góral Żywiec (liga okręgowa gr. Bielsko-Biała), GKS Radziechowy-Wieprz (IV liga gr. Śląska II), Beskid Andrychów (IV liga gr. Małopolska – zachód), Gościbia Sułkowice (liga okręgowa gr. Kraków III), LKS Bestwina (liga okręgowa gr. Bielsko-Biała), Orzeł Ryczów (IV liga gr. Małopolska – zachód), BKS Stal Bielsko-Biała (liga okręgowa gr. Bielsko-Biała), Astra Spytkowice (A-klasa gr. Wadowice). Różnorodność w przypadku doboru sparingpartnerów będzie z pewnością pozytywnym doświadczeniem, które zaprocentować powinno na wiosnę. Początek przygotowań drużyny zaplanowano na środę 16-go stycznia, a miejscem treningu będzie orlik w Białce. Pierwszy sparing odbędzie się 26-go stycznia w Lachowicach na boisku ze sztuczną nawierzchnią, a ostatni przypadnie na dzień 16-go marca na jednym z naturalnych obiektów. W okolicach tejże daty - wstępnie zaplanowany został start rundy rewanżowej sezonu piłkarskiego 2018/19. W pierwszej kolejce drużyna z Białki pauzuje, a więc można wywnioskować, że całość planu została wykonana w sposób perfekcyjny. Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram meczów kontrolnych Tempo Białki.

Styczeń/Luty

Lachowice: 26.01.2019 r. godz. 18:00 rywal: Czarni-Góral Żywiec

Lachowice: 02.02.2019 r. godz. 14:00 – GKS Radziechowy-Wieprz

Lachowice: 09.02.2019 r. godz. 14:00 – Beskid Andrychów

Lachowice: 16.02.2019 r. godz. 14:00 – Gościbia Sułkowice

Czechowice-Dziedzice: 23.02.2019 r. godz. 15:00 – LKS Bestwina

Marzec

Miejscowość i godziny w trakcie ustalania:

02.03.2019 r. rywal: Orzeł Ryczów

09.03.2019 r. – BKS Stal Bielsko-Biała

16.03.2019 r. – Astra Spytkowice

Sebastian Kurpiel

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image