Dodano dnia 06.07.2019, 11:57
Juszczyńskie rewolucje…
Jeśli czytacie nas w miarę dokładnie, to zapewne doskonale wiecie, że w Juszczynie zawsze coś się dzieje. Niespełna rok temu pisaliśmy o transferowej ofensywie Naroża, a dziś rotacja w klubie trwa w najlepsze.

Zaczęło się od razu z wysokiego C, czyli od zmiany szkoleniowca prowadzącego drużynę. Jacka Kudzię zastąpił Marcin Ferek, a ten od samego początku nie próżnuje na lokalnym rynku.

Gdzie „Fero” wraz ze swoją ferajną zarzucili sieć? A no tradycyjnie w kierunku Podhala. I tu pojawia się opcja pozyskania uwaga… aż ośmiu zawodników (o nazwiskach jeszcze powiemy) dla których A-klasa wydaje się być banałem. Wielu z nich bowiem w swojej przygodzie piłkarskiej grało znacznie wyżej m.in. w Porońcu Poronin. Pomimo tego, wszyscy zostaną przetestowani podczas pierwszego sparingu, które Naroże rozegra z Toporem Tenczyn (13 lipiec). A-klasa i testy – fajnie to brzmi;-). W Juszczynie zatem zapanowała moda na Podhale, ale to nie wszystko…

Nostalgia za „domem” udzieliła się również kilku tutejszym chłopakom. Powrót do swojego byłego klubu zaliczyli: Kamil Kwaśniewski (Garbarz Zembrzyce), Gabriel Traczyk (Unia Naprawa), Dominik Chorąży (Żuraw Krzeszów), Tomasz Kotlarz (Huragan Skawica). Coraz bardziej realny wydaje się również powrót Sebastiana Uczniaka, który ostatnie czasy spędził na Żywiecczyźnie. Dodatkowym wzmocnieniem drużyny ma być również Kacper Masłowski, który poprzednio bronił barw juniorów Podhala Nowy Targ.

Na obecną chwilę, z drużyną pożegnało się dwóch zawodników – bramkarz Łukasz Białończyk oraz obrońca Mariusz Bielarz. Do końca września trener drużyny nie będzie miał również do dyspozycji bocznego defensora Michała Marka.

Przed Narożem Juszczyn cztery mecze kontrolne, a na rozkładzie nie byle kto. Topór Tenczyn (13 lipiec), Babia Góra Sucha Beskidzka (20 lipiec), Jordan Jordanów (27 lipiec) oraz Halniak Maków Podhalański (3 sierpień) będą kolejnymi sparingpartnerami podopiecznych Marcina Ferka.

SK

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image