Dodano dnia 25.05.2015, 16:21
Marny weekend w typerze

Typer rozczarował. Punktów, jak na lekarstwo. Typerzy od dłuższego czasu, mimo większej ilości meczów niż na początku, notują coraz słabsze weekendy. W tej kolejce największą ilość zebrali Mariusz Sałaciak i Michał Malina – obaj ustrzelili „dychę”. Wyniki zaskakują. Remis Bieńkówki, zwycięstwo Garbarza, wysoka wygrana Naroża czy remis Jałowca. Kto by to wymyślił?!

Mateusz Stopka (powiatsuski24.pl). 9 PUNKTÓW. SUMA: 92 PUNKTY
Halniak Maków – Kalwarianka 1:0 3
Jutrzenka Giebułtów – Jałowiec Stryszawa 3:1 0
Iskra Klecza Dolna – Garbarz Zembrzyce 1:2 1
Tempo Białka – Unia Oświęcim 1:2 0
Babia Góra – Soła II Oświęcim 1:0 0
Strzelec Budzów – Naroże Juszczyn 1:2 1
Grom Grzechynia – Znicz Sułkowice 2:0 0
Błyskawica Marcówka – Huragan Skawica 1:2 1
Żarek Barwałd – Lachy Lachowice 3:2 1
Filkówka – KS Bystra 1:3 0
Dąb Sidzina – Watra Zawoja 0:2 0
Tarnawianka - Żuraw Krzeszów 2:1 0
Zryw Lanckorona – LKS Bieńkówka 1:2 0
Jałowiec II Stryszawa – Sokół II Przytkowice 1:0 1
Jastrzębianka – Świt Osielec 1:2 1

Michał Malina (Halniak Maków). 10 PUNKTÓW. SUMA: 86 PUNKTÓW
Halniak Maków – Kalwarianka 2:0 1

Jutrzenka Giebułtów – Jałowiec Stryszawa 1:0 0
Iskra Klecza Dolna – Garbarz Zembrzyce 0:2 3
Tempo Białka – Unia Oświęcim 1:2 0
Babia Góra – Soła II Oświęcim 0:1 1
Strzelec Budzów – Naroże Juszczyn 2:0 0
Grom Grzechynia – Znicz Sułkowice 1:2 3
Błyskawica Marcówka – Huragan Skawica 2:1 0
Żarek Barwałd – Lachy Lachowice 3:1 1
Filkówka – KS Bystra 1:1 0
Dąb Sidzina – Watra Zawoja 1:2 0
Tarnawianka - Żuraw Krzeszów 1:2 1
Zryw Lanckorona – LKS Bieńkówka 1:2 0
Jałowiec II Stryszawa – Sokół II Przytkowice 0:2 0
Jastrzębianka – Świt Osielec 3:1 0

Michał Fidelus (Naroże Juszczyn). 6 PUNKTÓW. SUMA: 83 PUNKTY
Halniak Maków – Kalwarianka 2:0 1
Jutrzenka Giebułtów – Jałowiec Stryszawa 3:0 0
Iskra Klecza Dolna – Garbarz Zembrzyce 1:2 1
Tempo Białka – Unia Oświęcim 1:1 0
Babia Góra – Soła II Oświęcim 1:1 0
Strzelec Budzów – Naroże Juszczyn 3:2 0
Grom Grzechynia – Znicz Sułkowice 2:4 1
Błyskawica Marcówka – Huragan Skawica 1:2 1
Żarek Barwałd – Lachy Lachowice 3:1 1
Filkówka – KS Bystra 1:4 0
Dąb Sidzina – Watra Zawoja 2:2 0
Tarnawianka - Żuraw Krzeszów 1:3 1
Zryw Lanckorona – LKS Bieńkówka 1:4 0
Jałowiec II Stryszawa – Sokół II Przytkowice 0:2 0
Jastrzębianka – Świt Osielec 3:2 0

Mariusz Sałaciak (Tempo Białka). 10 PUNKTÓW. SUMA: 77 PUNKTÓW
Halniak Maków – Kalwarianka 1:0 3

Jutrzenka Giebułtów – Jałowiec Stryszawa 2:1 0
Iskra Klecza Dolna – Garbarz Zembrzyce 2:0 0
Tempo Białka – Unia Oświęcim 3:1 1
Babia Góra – Soła II Oświęcim 2:1 0
Strzelec Budzów – Naroże Juszczyn 2:3 1
Grom Grzechynia – Znicz Sułkowice 1:3 1
Błyskawica Marcówka – Huragan Skawica 3:0 0
Żarek Barwałd – Lachy Lachowice 1:2 0
Filkówka – KS Bystra 0:3 0
Dąb Sidzina – Watra Zawoja 2:0 1
Tarnawianka - Żuraw Krzeszów 1:3 1
Zryw Lanckorona – LKS Bieńkówka 0:1 0
Jałowiec II Stryszawa – Sokół II Przytkowice 1:0 1
Jastrzębianka – Świt Osielec 1:3 1

Bogdan Wala (powiatsuski24.pl). 7 PUNKTÓW. SUMA: 76 PUNKTÓW
Halniak Maków – Kalwarianka 0:1 0

Jutrzenka Giebułtów – Jałowiec Stryszawa 2:0 0
Iskra Klecza Dolna – Garbarz Zembrzyce 1:0 0
Tempo Białka – Unia Oświęcim 0:1 0
Babia Góra – Soła II Oświęcim 0:1 1
Strzelec Budzów – Naroże Juszczyn 2:0 0
Grom Grzechynia – Znicz Sułkowice 1:0 0
Błyskawica Marcówka – Huragan Skawica 2:1 0
Żarek Barwałd – Lachy Lachowice 2:0 1
Filkówka – KS Bystra 0:1 0
Dąb Sidzina – Watra Zawoja 2:1 1
Tarnawianka - Żuraw Krzeszów 0:2 3
Zryw Lanckorona – LKS Bieńkówka 0:2 0
Jałowiec II Stryszawa – Sokół II Przytkowice 1:2 0
Jastrzębianka – Świt Osielec 1:2 1

Piotr Surmiak (Grom Grzechynia). 7 PUNKTÓW. SUMA: 73 PUNKTY
Tempo Białka - Unia Oświęcim 2:1 3

Strzelec Budzów - Naroże Juszczyn 3:1 0
Grom Grzechynia - Znicz Sułkowice 4:2 0
Filkówka - KS Bystra 1:4 0
Dąb Sidzina - Watra Zawoja 2:1 1
Tarnawianka - Żuraw Krzeszów 2:3 1
Zryw Lanckorona - LKS Bieńkówka 0:3 0
Jałowiec II Stryszawa - Sokół II Przytkowice 3:0 1
Jastrzębianka - Świt Osielec 1:3 1

Marcin Drewniak. 9 PUNKTÓW. SUMA: 73 PUNKTY
Halniak Maków – Kalwarianka 1:2 0

Jutrzenka Giebułtów – Jałowiec Stryszawa 3:1 0
Iskra Klecza Dolna – Garbarz Zembrzyce 1:0 0
Tempo Białka – Unia Oświęcim 0:3 0
Babia Góra – Soła II Oświęcim 1:2 3
Strzelec Budzów – Naroże Juszczyn 3:0 0
Grom Grzechynia – Znicz Sułkowice 4:2 0
Błyskawica Marcówka – Huragan Skawica 2:1 0
Żarek Barwałd – Lachy Lachowice 2:0 1
Filkówka – KS Bystra 0:3 0
Dąb Sidzina – Watra Zawoja 1:3 0
Tarnawianka - Żuraw Krzeszów 0:2 3
Zryw Lanckorona – LKS Bieńkówka 0:4 0
Jałowiec II Stryszawa – Sokół II Przytkowice 2:1 1
Jastrzębianka – Świt Osielec 0:3 1

Krzysztof Hubicki. 3 PUNKTY. SUMA: 67 PUNKTÓW
Halniak Maków – Kalwarianka 1:1 0

Jutrzenka Giebułtów – Jałowiec Stryszawa 2:0 0
Iskra Klecza Dolna – Garbarz Zembrzyce 2:1 0
Tempo Białka – Unia Oświęcim 0:1 0
Babia Góra – Soła II Oświęcim 1:0 0
Strzelec Budzów – Naroże Juszczyn 3:1 0
Grom Grzechynia – Znicz Sułkowice 1:0 0
Błyskawica Marcówka – Huragan Skawica 1:1 0
Żarek Barwałd – Lachy Lachowice 1:3 0
Filkówka – KS Bystra 0:2 0
Dąb Sidzina – Watra Zawoja 2:2 0
Tarnawianka - Żuraw Krzeszów 1:2 1
Zryw Lanckorona – LKS Bieńkówka 0:1 0
Jałowiec II Stryszawa – Sokół II Przytkowice 2:1 1
Jastrzębianka – Świt Osielec 0:4 1

Tomasz Czubin (Grom Grzechynia). 7 PUNKTÓW. SUMA: 63 PUNKTÓW
Halniak Maków – Kalwarianka 0:3 0

Jutrzenka Giebułtów – Jałowiec Stryszawa 3:1 0
Iskra Klecza Dolna – Garbarz Zembrzyce 2:0 0
Tempo Białka – Unia Oświęcim 2:1 3
Babia Góra – Soła II Oświęcim 3:1 0
Strzelec Budzów – Naroże Juszczyn 2:2 0
Grom Grzechynia – Znicz Sułkowice 6:1 0
Błyskawica Marcówka – Huragan Skawica 2:2 0
Żarek Barwałd – Lachy Lachowice 4:1 1
Filkówka – KS Bystra 2:1 1
Dąb Sidzina – Watra Zawoja 3:0 1
Tarnawianka - Żuraw Krzeszów 1:1 0
Zryw Lanckorona – LKS Bieńkówka 2:4 0
Jałowiec II Stryszawa – Sokół II Przytkowice 3:0 1
Jastrzębianka – Świt Osielec 4:3 0

Paweł Ficek. 3 PUNKTY. SUMA: 60 PUNKTÓW
Halniak Maków – Kalwarianka 1:1 0

Jutrzenka Giebułtów – Jałowiec Stryszawa 2:0 0
Iskra Klecza Dolna – Garbarz Zembrzyce 0:0 0
Tempo Białka – Unia Oświęcim 1:3 0
Babia Góra – Soła II Oświęcim 2:1 0
Strzelec Budzów – Naroże Juszczyn 2:1 0
Grom Grzechynia – Znicz Sułkowice 3:2 0
Błyskawica Marcówka – Huragan Skawica 1:0 0
Żarek Barwałd – Lachy Lachowice 1:1 0
Filkówka – KS Bystra 1:2 0
Dąb Sidzina – Watra Zawoja 2:1 1
Tarnawianka - Żuraw Krzeszów 2:1 0
Zryw Lanckorona – LKS Bieńkówka 1:4 0
Jałowiec II Stryszawa – Sokół II Przytkowice 2:1 1
Jastrzębianka – Świt Osielec 1:2 1

Jacek Bobek (Halniak Maków). 8 PUNKTÓW. SUMA: 59 PUNKTÓW
Halniak Maków – Kalwarianka 2:0 1

Jutrzenka Giebułtów – Jałowiec Stryszawa 2:0 0
Iskra Klecza Dolna – Garbarz Zembrzyce 1:0 0
Tempo Białka – Unia Oświęcim 1:0 1
Babia Góra – Soła II Oświęcim 2:4 1
Strzelec Budzów – Naroże Juszczyn 1:1 0
Grom Grzechynia – Znicz Sułkowice 0:2 1
Błyskawica Marcówka – Huragan Skawica 1:2 1
Żarek Barwałd – Lachy Lachowice 2:0 1
Filkówka – KS Bystra 2:0 1
Dąb Sidzina – Watra Zawoja 1:1 0
Tarnawianka - Żuraw Krzeszów 2:0 0
Zryw Lanckorona – LKS Bieńkówka 1:5 0
Jałowiec II Stryszawa – Sokół II Przytkowice 1:0 1
Jastrzębianka – Świt Osielec 2:0 0

Bartłomiej Ficek (Tempo Białka). 2 PUNKTY. SUMA: 59 PUNKTÓW
Halniak Maków – Kalwarianka 2:2 0

Jutrzenka Giebułtów – Jałowiec Stryszawa 2:0 0
Iskra Klecza Dolna – Garbarz Zembrzyce 3:2 0
Tempo Białka – Unia Oświęcim 1:1 0
Babia Góra – Soła II Oświęcim 3:3 0
Strzelec Budzów – Naroże Juszczyn 3:2 0
Grom Grzechynia – Znicz Sułkowice 1:1 0
Błyskawica Marcówka – Huragan Skawica 1:0 0
Żarek Barwałd – Lachy Lachowice 2:0 1
Filkówka – KS Bystra 1:1 0
Dąb Sidzina – Watra Zawoja 1:1 0
Tarnawianka - Żuraw Krzeszów 2:1 0
Zryw Lanckorona – LKS Bieńkówka 1:1 1
Jałowiec II Stryszawa – Sokół II Przytkowice 0:0 0
Jastrzębianka – Świt Osielec 1:1 0

Bartłomiej Kaźmierczak (Garbarz Zembrzyce). 3 PUNKTY. SUMA: 58 PUNKTÓW
Halniak Maków – Kalwarianka 1:1 0

Jutrzenka Giebułtów – Jałowiec Stryszawa 3:0 0
Iskra Klecza Dolna – Garbarz Zembrzyce 2:0 0

Tempo Białka – Unia Oświęcim 1:1 0
Babia Góra – Soła II Oświęcim 1:2 0
Strzelec Budzów – Naroże Juszczyn 3:2 0
Grom Grzechynia – Znicz Sułkowice 3:3 0
Błyskawica Marcówka – Huragan Skawica 2:1 0
Żarek Barwałd – Lachy Lachowice 2:1 1
Filkówka – KS Bystra 0:2 0
Dąb Sidzina – Watra Zawoja 1:1 0
Tarnawianka - Żuraw Krzeszów 1:3 1
Zryw Lanckorona – LKS Bieńkówka 1:3 0
Jałowiec II Stryszawa – Sokół II Przytkowice 2:2 0
Jastrzębianka – Świt Osielec 1:2 1

Łukasz Mika (Babia Góra). 3 PUNKTY. SUMA: 57 PUNKTÓW
Halniak Maków – Kalwarianka 2:0 1

Jutrzenka Giebułtów – Jałowiec Stryszawa 1:3 0
Iskra Klecza Dolna – Garbarz Zembrzyce 1:1 0
Tempo Białka – Unia Oświęcim 1:1 0
Babia Góra – Soła II Oświęcim 3:0 0
Strzelec Budzów – Naroże Juszczyn 0:0 0
Grom Grzechynia – Znicz Sułkowice 2:2 0
Błyskawica Marcówka – Huragan Skawica 2:1 0
Żarek Barwałd – Lachy Lachowice 1:3 0
Filkówka – KS Bystra 0:4 0
Dąb Sidzina – Watra Zawoja 1:2 0
Tarnawianka - Żuraw Krzeszów 1:3 1
Zryw Lanckorona – LKS Bieńkówka 0:4 0
Jałowiec II Stryszawa – Sokół II Przytkowice 1:1 0
Jastrzębianka – Świt Osielec 1:3 1

Krzysztof Danek. 5 PUNKTÓW. SUMA: 54 PUNKTY
Halniak Maków – Kalwarianka 1:1 0

Jutrzenka Giebułtów – Jałowiec Stryszawa 2:0 0
Iskra Klecza Dolna – Garbarz Zembrzyce 1:1 0
Tempo Białka – Unia Oświęcim 2:1 3
Babia Góra – Soła II Oświęcim 2:1 0
Strzelec Budzów – Naroże Juszczyn 3:2 0
Grom Grzechynia – Znicz Sułkowice 3:1 0
Błyskawica Marcówka – Huragan Skawica 3:0 0

Żarek Barwałd – Lachy Lachowice 2:2 0
Filkówka – KS Bystra 0:2 0
Dąb Sidzina – Watra Zawoja 3:1 1
Tarnawianka - Żuraw Krzeszów 2:2 0
Zryw Lanckorona – LKS Bieńkówka 1:3 0
Jałowiec II Stryszawa – Sokół II Przytkowice 2:4 0
Jastrzębianka – Świt Osielec 0:4 1

Jarosław Gąstała (LKS Bieńkówka). 7 PUNKTÓW. SUMA: 53 PUNKTY
Halniak Maków – Kalwarianka 1:0 3

Jutrzenka Giebułtów – Jałowiec Stryszawa 2:1 0
Iskra Klecza Dolna – Garbarz Zembrzyce 1:1 0
Tempo Białka – Unia Oświęcim 1:2 0
Babia Góra – Soła II Oświęcim 2:0 0
Strzelec Budzów – Naroże Juszczyn 3:2 0
Grom Grzechynia – Znicz Sułkowice 2:1 0
Błyskawica Marcówka – Huragan Skawica 3:0 0
Żarek Barwałd – Lachy Lachowice 3:1 1
Filkówka – KS Bystra 0:1 0
Dąb Sidzina – Watra Zawoja 3:1 1
Tarnawianka - Żuraw Krzeszów 2:2 0
Zryw Lanckorona – LKS Bieńkówka 1:1 1
Jałowiec II Stryszawa – Sokół II Przytkowice 3:0 1
Jastrzębianka – Świt Osielec 1:1 0

Mateusz Wala. 9 PUNKTÓW. SUMA: 52 PUNKTY
Halniak Maków – Kalwarianka 3:0 1

Jutrzenka Giebułtów – Jałowiec Stryszawa 1:0 0
Iskra Klecza Dolna – Garbarz Zembrzyce 1:1 0
Tempo Białka – Unia Oświęcim 0:0 0
Babia Góra – Soła II Oświęcim 1:2 3
Strzelec Budzów – Naroże Juszczyn 2:2 0
Grom Grzechynia – Znicz Sułkowice 2:1 0
Błyskawica Marcówka – Huragan Skawica 3:1 0
Żarek Barwałd – Lachy Lachowice 3:1 1
Filkówka – KS Bystra 1:1 0
Dąb Sidzina – Watra Zawoja 1:0 3
Tarnawianka - Żuraw Krzeszów 2:1 0
Zryw Lanckorona – LKS Bieńkówka 1:4 0
Jałowiec II Stryszawa – Sokół II Przytkowice 2:0 1
Jastrzębianka – Świt Osielec 1:1 0

Kamil Przybylak. 7 PUNKTÓW. 49 PUNKTÓW
Halniak Maków – Kalwarianka 2:1 1

Jutrzenka Giebułtów – Jałowiec Stryszawa 2:0 0
Iskra Klecza Dolna – Garbarz Zembrzyce 3:1 0
Tempo Białka – Unia Oświęcim 2:2 0
Babia Góra – Soła II Oświęcim 1:1 0
Strzelec Budzów – Naroże Juszczyn 2:1 0
Grom Grzechynia – Znicz Sułkowice 3:2 0

Błyskawica Marcówka – Huragan Skawica 2:2 0
Żarek Barwałd – Lachy Lachowice 1:2 0
Filkówka – KS Bystra 2:4 0
Dąb Sidzina – Watra Zawoja 1:0 3
Tarnawianka - Żuraw Krzeszów 2:1 0

Zryw Lanckorona – LKS Bieńkówka 3:2 0
Jałowiec II Stryszawa – Sokół II Przytkowice 1:0 1
Jastrzębianka – Świt Osielec 1:2 1

Marcin Porębski. SUMA: 42 PUNKTY

Krzysztof Zając (Halniak Maków). 8 PUNKTÓW. SUMA: 40 PUNKtÓW
Halniak Maków – Kalwarianka 2:1 1

Jutrzenka Giebułtów – Jałowiec Stryszawa 2:1 0
Iskra Klecza Dolna – Garbarz Zembrzyce 2:1 0
Tempo Białka – Unia Oświęcim 2:1 3
Babia Góra – Soła II Oświęcim 2:1 0
Strzelec Budzów – Naroże Juszczyn 2:1 0
Grom Grzechynia – Znicz Sułkowice 2:1 0

Błyskawica Marcówka – Huragan Skawica 2:1 0
Żarek Barwałd – Lachy Lachowice 2:1 1
Filkówka – KS Bystra 2:1 1
Dąb Sidzina – Watra Zawoja 2:1 1
Tarnawianka - Żuraw Krzeszów 2:1 0

Zryw Lanckorona – LKS Bieńkówka 2:1 0
Jałowiec II Stryszawa – Sokół II Przytkowice 2:1 1
Jastrzębianka – Świt Osielec 2:1 0

Tomasz Semik (powiatsuski24.pl). SUMA: 35 PUNKTÓW

Michał Rzadek (Strzelec Budzów). SUMA: 29 PUNKTÓW

Jakub Nosal. 5 PUNKTÓW. SUMA: 18 PUNKTÓW
Halniak Maków – Kalwarianka 1:3 0
Jutrzenka Giebułtów – Jałowiec Stryszawa 4:1 0
Iskra Klecza Dolna – Garbarz Zembrzyce 1:1 0
Tempo Białka – Unia Oświęcim 1:2 0
Babia Góra – Soła II Oświęcim 1:2 3

Strzelec Budzów – Naroże Juszczyn 3:3 0
Grom Grzechynia – Znicz Sułkowice 3:2 0
Błyskawica Marcówka – Huragan Skawica 2:1 0

Żarek Barwałd – Lachy Lachowice 3:1 1
Filkówka – KS Bystra 1:4 0
Dąb Sidzina – Watra Zawoja 0:2 0
Tarnawianka - Żuraw Krzeszów 1:3 1

Zryw Lanckorona – LKS Bieńkówka 1:5 0
Jałowiec II Stryszawa – Sokół II Przytkowice 1:3 0
Jastrzębianka – Świt Osielec 1:1 0

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image