Dodano dnia 07.08.2018, 19:39
Mecz charytatywny dla Grzegorza
24 sierpnia 2018 zapraszamy na mecz charytatywny dla Grzegorza! Na boisku LKS Strzelec Budzów zobaczyć będzie można byłe gwiazdy Ekstraklasy!
Grzegorz Leśniak ma 35 lat, kochającą żonę oraz synka. 9 sierpnia 2015r. wszystko się w jego życiu zmieniło. W wyniku niefortunnego wypadku w basenie, doznał bardzo poważnego urazu kręgosłupa (złamanie wybuchowe trzonów kręgów C5 i C6 ze stenozą kanału kręgowego, stłuczenie i obrzęk rdzenia kręgowego na poziomie C4-C7, krwiak śródrdzeniowy na poziomie C5-C6, złamanie łuku kręgu C4) Uraz ten spowodował, że jego życie było dwukrotnie zagrożone. Niedowład czterokończynowy, zakrzepica i spastyka to jego największe zmory, z którymi walczy każdego dnia. Obecnie nie jest zdolny do samodzielnej egzystencji, wymaga pomocy i opieki 24h na dobę. Konieczna jest stała rehabilitacja i leczenie farmakologiczne, które przekracza możliwości finansowe rodziny.

Mecz charytatywny odbędzie się 24 sierpnia 2018 o godzinie 17:30 w Budzowie na stadionie LKS Strzelec. Cały dochód  imprezy zostanie przekazany Grzegorzowi!


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image