Dodano dnia 19.08.2019, 14:03
Poweekendowy raport ligowy: Tempo ogrywa Garbarz, Babia Góra z pierwszym punktem - foto, video
Tempo Białka z kompletem punktów. Niby tylko za nami trzy kolejki, jednak zespół Krzysztofa Wądrzyka ma już na rozkładzie lokalnego rywala, czyli Garbarz Zembrzyce. Pierwszy punkt suskiej Babiej Góry, której mecze są obfitujące w bramki.

V liga

MKS Libiąż 1-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Babia Góra Sucha Beskidzka 3-3 LKS Gorzów
Tempo Białka 2-0 Garbarz Zembrzyce
KS Chełmek 8-1 Arka Babice
Brzezina Osiek 4-0 Sosnowianka Stanisław Dolny
Niwa Nowa Wieś 1-3 Victoria 1918 Jaworzno
Zatorzanka Zator 3-2 LKS Żarki
Nadwiślanin Gromiec 3-2 Halniak Maków Podhalański




1.  KS Chełmek 3 9 3 0 0 17-2
2.  Tempo Białka 3 9 3 0 0 8-1
3.  Zatorzanka Zator 3 9 3 0 0 8-3
4.  Brzezina Osiek 3 7 2 1 0 9-1
5.  Garbarz Zembrzyce 3 6 2 0 1 7-4
6.  MKS Libiąż 3 6 2 0 1 5-3
7.  Niwa Nowa Wieś 3 6 2 0 1 13-5
8.  Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3 6 2 0 1 5-3
9.  Victoria 1918 Jaworzno 3 4 1 1 1 5-4
10.  Nadwiślanin Gromiec 3 3 1 0 2 5-8
11.  Arka Babice 3 3 1 0 2 5-12
12.  LKS Gorzów 3 1 0 1 2 4-9
13.  Babia Góra Sucha Beskidzka 3 1 0 1 2 7-10
14.  Halniak Maków Podhalański 3 0 0 0 3 3-9
15.  LKS Żarki 3 0 0 0 3 3-15
16.  Sosnowianka Stanisław Dolny 3 0 0 0 3 0-15


Klasa A /Wadowice/

Nadwiślanka Brzeźnica 0-5 Halniak Targanice
Dąb Paszkówka 0-0 Korona Skawinki
Huragan Inwałd 0-0 Orzeł Wieprz
BCS Zawoja 3-0 Błyskawica Marcówka
Naroże Juszczyn 3-0 Burza Roczyny
Jałowiec Stryszawa 1-3 Sokół Przytkowice
Żuraw Krzeszów 1-2 Astra Spytkowice
Wisła Łączany 3-0 Skawa Wadowice

1.  Sokół Przytkowice 3 9 3 0 0 12-3
2.  Halniak Targanice 3 7 2 1 0 12-3
3.  Orzeł Wieprz 3 7 2 1 0 11-2
4.  Astra Spytkowice 3 7 2 1 0 5-3
5.  Skawa Wadowice 3 6 2 0 1 8-5
6.  Burza Roczyny 3 6 2 0 1 6-4
7.  Huragan Inwałd 3 4 1 1 1 8-5
8.  Wisła Łączany 3 4 1 1 1 6-4
9.  Naroże Juszczyn 3 4 1 1 1 6-5
10.  Dąb Paszkówka 3 4 1 1 1 5-9
11.  Nadwiślanka Brzeźnica 3 3 1 0 2 5-10
12.  BCS Zawoja 3 3 1 0 2 3-8
 Żuraw Krzeszów 3 3 1 0 2 3-8
14.  Korona Skawinki 3 1 0 1 2 2-9
15.  Jałowiec Stryszawa 3 0 0 0 3 4-8
16.  Błyskawica Marcówka 3 0 0 0 3 4-14


Klasa B /Wadowice/

Huragan Skawica 2-0 KS Bystra
Tarnawianka Tarnawa 3-1 Chełm Stryszów
Iskra Klecza Dolna 0-2 Skawa Jaroszowice
Spartak Skawce 4-2 Jubilat Izdebnik
Dąb Sidzina 6-1 Żarek Stronie
Leńczanka Leńcze 2-2 Strzelec Budzów
Lachy Lachowice 5-3 Grom Grzechynia

1.  Dąb Sidzina 1 3 1 0 0 6-1
2.  Lachy Lachowice 1 3 1 0 0 5-3
3.  Spartak Skawce 1 3 1 0 0 4-2
4.  Tarnawianka Tarnawa 1 3 1 0 0 3-1
5.  Huragan Skawica 1 3 1 0 0 2-0
 Skawa Jaroszowice 1 3 1 0 0 2-0
7.  Strzelec Budzów 1 1 0 1 0 2-2
8.  Leńczanka Leńcze 1 1 0 1 0 2-2
9.  Grom Grzechynia 1 0 0 0 1 3-5
10.  Jubilat Izdebnik 1 0 0 0 1 2-4
11.  Chełm Stryszów 1 0 0 0 1 1-3
12.  Iskra Klecza Dolna 1 0 0 0 1 0-2
 KS Bystra 1 0 0 0 1 0-2
14.  Żarek Stronie 1 0 0 0 1 1-6

Historia tabel: mijesce, nazwa zespołu, ilość rozegranych spotkań, punkty, zwycięstwa, remisy, porażki, różnica bramek
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image