Dodano dnia 07.07.2018, 12:21
Start piłkarskich rozgrywek tuż, tuż!
Sezon 2017/2018 przechodzi powoli do historii. Dlaczego powoli? Dlatego, że na chwilę obecną, obsada nowego sezonu stoi jeszcze pod znakiem zapytania (wybitny regulamin). Choć rozgrywki zakończono niedawno, to wznowimy je już w tym miesiącu. Niektóre z drużyn, zaczęły okres przygotowawczy do sezonu, inne podbijają rynek transferowy. Jaki jest powód tak krótkiej przerwy?

A no taki, że już na 21 lipca zaplanowano start pierwszej rundy Pucharu Polski, który będzie rozgrywany na szczeblu klas A,B i C. Tydzień później wspomniane klasy rozgrywkowe, rozpoczną rundę drugą. 4-go i 5-go sierpnia do PP dołączą drużyny z wyższych lig. Mamy tu na myśli Okręgówkę i IV ligę. W tejże obsadzie, odbędzie się runda trzecia.

Rozpoczęcie sezonu ligowego 2018/2019 zaplanowano w sposób następujący…

W przypadku LO start ma nastąpić 11 sierpnia. Ten sam termin, towarzyszyć powinien A-klasie. Serie B, starcia prawdopodobnie rozpocznie tydzień później – 18-go sierpnia. Co do najniższej klasy rozgrywkowej „C” – planowany start uzależniony jest od ilości zgłoszeń. Termin na zgłoszenia drużyn do najbliższego sezonu, minął 5 lipca.

Tak więc pomału powracamy! Nie tylko na lokalne stadiony, ale również na salony Ekstraklasy, o której mowa będzie w następnym artykule.

Sebastian Kurpiel

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image