Dodano dnia 01.06.2015, 16:37
TYPER: Lider złamał barierę stu punktów

Po wielu tygodniach zmagań wreszcie pękła „setka”. Mateusz Stopka ma już na koncie 103 punkty, natomiast wicelider Michał Malina traci do niego tylko cztery oczka. To właśnie młody zawodnik Halniaka wykręcił najlepszy wynik w tej kolejce – 15 punktów.

Wyniki zaskoczyły tak, jak w zimie zima zaskakuje drogowców. Typerów szczególnie zawiodły nasze drużyny w czwartej lidze. Żadna z nich nie zdobyła choćby punktu, co typującym pokrzyżowało szyki. Zaskakujący był remis Strzelca Budzów w Spytkowicach czy rozmiary zwycięstwa Stryszowa nad rezerwami Jałowca. Za plecami liderów powstała grupka walcząca o podium. Kilku śmiałków pokonało już granicę osiemdziesięciu punktów.

Mateusz Stopka (powiatsuski24.pl). 11 PUNKTÓW. SUMA: 103 PUNKTY
Halniak Maków – Karpaty Siepraw 2:0 0
Garbarz Zembrzyce – Jutrzenka Giebułtów 1:0 0
Jałowiec Stryszawa – Górnik Libiąż 1:2 1
Nadwiślanin Gromiec – Babia Góra 1:0 3
Sokół Przytkowice - Tempo Białka 1:3 0
Naroże Juszczyn – Żarek Stronie 3:0 1
Astra Spytkowice – Strzelec Budzów 1:0 0

Halniak Targanice – Grom Grzechynia 1:3 0
Tarnawianka – Błyskawica Marcówka 2:0 0
Żuraw Krzeszów – Jubilat Izdebnik 3:0 0
Olimpia – Dąb Sidzina 0:1 1
Watra Zawoja – Filkówka 2:1 3
KS Bystra – Żarek Barwałd 1:2 0
Lachy Lachowice – Huragan Skawica 2:0 1
Świt Osielec – Pogoń Bugaj 2:0 1
Chełm Stryszów – Jałowiec II Stryszawa 1:2 0

Michał Malina (Halniak Maków). 15 PUNKTÓW. SUMA: 99 PUNKTÓW
Halniak Maków – Karpaty Siepraw 2:0 0

Garbarz Zembrzyce – Jutrzenka Giebułtów 2:1 0
Jałowiec Stryszawa – Górnik Libiąż 0:1 1
Nadwiślanin Gromiec – Babia Góra 2:0 1
Sokół Przytkowice - Tempo Białka 1:3 0
Naroże Juszczyn – Żarek Stronie 3:0 1
Astra Spytkowice – Strzelec Budzów 1:0 0

Halniak Targanice – Grom Grzechynia 1:3 0
Tarnawianka – Błyskawica Marcówka 0:3 1
Żuraw Krzeszów – Jubilat Izdebnik 3:0 0
Olimpia – Dąb Sidzina 0:1 1
Watra Zawoja – Filkówka 2:1 3
KS Bystra – Żarek Barwałd 1:1 1
Lachy Lachowice – Huragan Skawica 2:0 1
Świt Osielec – Pogoń Bugaj 3:2 3
Chełm Stryszów – Jałowiec II Stryszawa 1:3 0

Michał Fidelus (Naroże Juszczyn). 10 PUNKTÓW. SUMA: 94 PUNKTY
Halniak Maków – Karpaty Siepraw 3:0 0
Garbarz Zembrzyce – Jutrzenka Giebułtów 2:1 0
Jałowiec Stryszawa – Górnik Libiąż 2:0 0
Nadwiślanin Gromiec – Babia Góra 1:1 0
Sokół Przytkowice - Tempo Białka 1:2 0
Naroże Juszczyn – Żarek Stronie 4:1 3
Astra Spytkowice – Strzelec Budzów 3:1 0

Halniak Targanice – Grom Grzechynia 2:0 1
Tarnawianka – Błyskawica Marcówka 1:0 0
Żuraw Krzeszów – Jubilat Izdebnik 2:0 1
Olimpia – Dąb Sidzina 3:2 0
Watra Zawoja – Filkówka 5:1 1
KS Bystra – Żarek Barwałd 2:2 1
Lachy Lachowice – Huragan Skawica 2:1 1
Świt Osielec – Pogoń Bugaj 2:1 1
Chełm Stryszów – Jałowiec II Stryszawa 3:0 1

Mariusz Sałaciak (Tempo Białka). 7PUNKTÓW. SUMA: 84 PUNKTY
Halniak Maków – Karpaty Siepraw 2:0 0

Garbarz Zembrzyce – Jutrzenka Giebułtów 3:1 0
Jałowiec Stryszawa – Górnik Libiąż 1:3 1
Nadwiślanin Gromiec – Babia Góra 0:1 0
Sokół Przytkowice - Tempo Białka 1:3 0
Naroże Juszczyn – Żarek Stronie 3:0 1
Astra Spytkowice – Strzelec Budzów 2:1 0

Halniak Targanice – Grom Grzechynia 4:1 0
Tarnawianka – Błyskawica Marcówka 2:2 0
Żuraw Krzeszów – Jubilat Izdebnik 2:1 0
Olimpia – Dąb Sidzina 2:3 1
Watra Zawoja – Filkówka 3:0 1
KS Bystra – Żarek Barwałd 1:2 0
Lachy Lachowice – Huragan Skawica 1:0 1
Świt Osielec – Pogoń Bugaj 3:1 1
Chełm Stryszów – Jałowiec II Stryszawa 4:2 1

Bogdan Wala (powiatsuski24.pl). 8 PUNKTÓW. SUMA: 84 PUNKTY
Halniak Maków – Karpaty Siepraw 2:0 0

Garbarz Zembrzyce – Jutrzenka Giebułtów 0:1 1
Jałowiec Stryszawa – Górnik Libiąż 0:1 1
Nadwiślanin Gromiec – Babia Góra 1:1 0
Sokół Przytkowice - Tempo Białka 0:1 0
Naroże Juszczyn – Żarek Stronie 3:0 1
Astra Spytkowice – Strzelec Budzów 2:1 0

Halniak Targanice – Grom Grzechynia 2:0 1
Tarnawianka – Błyskawica Marcówka 2:1 0
Żuraw Krzeszów – Jubilat Izdebnik 2:0 0
Olimpia – Dąb Sidzina 2:1 0
Watra Zawoja – Filkówka 3:0 1
KS Bystra – Żarek Barwałd 0:2 0
Lachy Lachowice – Huragan Skawica 2:0 1
Świt Osielec – Pogoń Bugaj 2:1 1
Chełm Stryszów – Jałowiec II Stryszawa 3:0 1

Piotr Surmiak (Grom Grzechynia). 10 PUNKTÓW. SUMA: 83 PUNKTY
Halniak Maków – Karpaty Siepraw 3:1 0

Garbarz Zembrzyce – Jutrzenka Giebułtów 2:1 0
Jałowiec Stryszawa – Górnik Libiąż 1:2 1
Nadwiślanin Gromiec – Babia Góra 2:1 1
Sokół Przytkowice - Tempo Białka 1:1 3
Naroże Juszczyn – Żarek Stronie 3:0 1
Astra Spytkowice – Strzelec Budzów 3:1 0

Halniak Targanice – Grom Grzechynia 2:3 0
Tarnawianka – Błyskawica Marcówka 2:1 0
Żuraw Krzeszów – Jubilat Izdebnik 3:2 0
Olimpia – Dąb Sidzina 3:2 0
Watra Zawoja – Filkówka 3:0 1
KS Bystra – Żarek Barwałd 1:3 0
Lachy Lachowice – Huragan Skawica 3:1 1
Świt Osielec – Pogoń Bugaj 4:1 1
Chełm Stryszów – Jałowiec II Stryszawa 3:0 1

Marcin Drewniak. 9 PUNKTÓW. SUMA: 82 PUNKTY
Halniak Maków – Karpaty Siepraw 2:1 0

Garbarz Zembrzyce – Jutrzenka Giebułtów 2:0 0
Jałowiec Stryszawa – Górnik Libiąż 1:0 0
Nadwiślanin Gromiec – Babia Góra 3:1 1
Sokół Przytkowice - Tempo Białka 0:2 0
Naroże Juszczyn – Żarek Stronie 2:0 1
Astra Spytkowice – Strzelec Budzów 2:1 0

Halniak Targanice – Grom Grzechynia 0:1 0
Tarnawianka – Błyskawica Marcówka 1:2 1
Żuraw Krzeszów – Jubilat Izdebnik 2:0 0
Olimpia – Dąb Sidzina 3:0 0
Watra Zawoja – Filkówka 2:1 3
KS Bystra – Żarek Barwałd 0:4 0
Lachy Lachowice – Huragan Skawica 2:1 1
Świt Osielec – Pogoń Bugaj 3:0 1
Chełm Stryszów – Jałowiec II Stryszawa 2:0 1

Krzysztof Hubicki. 7 PUNKTÓW. SUMA: 74 PUNKTY
Halniak Maków – Karpaty Siepraw 2:0 0

Garbarz Zembrzyce – Jutrzenka Giebułtów 2:1 0
Jałowiec Stryszawa – Górnik Libiąż 3:0 0
Nadwiślanin Gromiec – Babia Góra 1:1 0
Sokół Przytkowice - Tempo Białka 1:1 3
Naroże Juszczyn – Żarek Stronie 1:2 0
Astra Spytkowice – Strzelec Budzów 3:1 0

Halniak Targanice – Grom Grzechynia 3:0 0
Tarnawianka – Błyskawica Marcówka 2:2 0
Żuraw Krzeszów – Jubilat Izdebnik 0:1 0
Olimpia – Dąb Sidzina 0:2 1
Watra Zawoja – Filkówka 1:1 0
KS Bystra – Żarek Barwałd 1:2 0
Lachy Lachowice – Huragan Skawica 2:1 1
Świt Osielec – Pogoń Bugaj 2:0 1
Chełm Stryszów – Jałowiec II Stryszawa 2:0 1

Tomasz Czubin (Grom Grzechynia). 11 PUNKTÓW. SUMA: 74 PUNKTY
Halniak Maków – Karpaty Siepraw 1:2 1

Garbarz Zembrzyce – Jutrzenka Giebułtów 2:2 0
Jałowiec Stryszawa – Górnik Libiąż 1:3 1
Nadwiślanin Gromiec – Babia Góra 1:2 0
Sokół Przytkowice - Tempo Białka 2:2 1
Naroże Juszczyn – Żarek Stronie 4:1 3
Astra Spytkowice – Strzelec Budzów 3:1 0

Halniak Targanice – Grom Grzechynia 2:6 0
Tarnawianka – Błyskawica Marcówka 3:0 0
Żuraw Krzeszów – Jubilat Izdebnik 1:1 3
Olimpia – Dąb Sidzina 2:1 0
Watra Zawoja – Filkówka 2:0 1
KS Bystra – Żarek Barwałd 1:2 0
Lachy Lachowice – Huragan Skawica 2:3 0
Świt Osielec – Pogoń Bugaj 0:1 0
Chełm Stryszów – Jałowiec II Stryszawa 3:0 1

Paweł Ficek. 10 PUNKTÓW. SUMA: 70 PUNKTÓW
Halniak Maków – Karpaty Siepraw 2:1 0

Garbarz Zembrzyce – Jutrzenka Giebułtów 0:0 0
Jałowiec Stryszawa – Górnik Libiąż 1:1 0
Nadwiślanin Gromiec – Babia Góra 2:1 1
Sokół Przytkowice - Tempo Białka 1:0 0
Naroże Juszczyn – Żarek Stronie 3:1 1
Astra Spytkowice – Strzelec Budzów 2:1 0

Halniak Targanice – Grom Grzechynia 3:2 1
Tarnawianka – Błyskawica Marcówka 2:1 0
Żuraw Krzeszów – Jubilat Izdebnik 2:2 1
Olimpia – Dąb Sidzina 1:2 1
Watra Zawoja – Filkówka 3:0 1
KS Bystra – Żarek Barwałd 1:1 1
Lachy Lachowice – Huragan Skawica 4:2 1
Świt Osielec – Pogoń Bugaj 2:1 1
Chełm Stryszów – Jałowiec II Stryszawa 3:0 1

Jacek Bobek (Halniak Maków). 8 PUNKTÓW. SUMA: 67 PUNKTÓW
Halniak Maków – Karpaty Siepraw 2:0 0

Garbarz Zembrzyce – Jutrzenka Giebułtów 2:0 0
Jałowiec Stryszawa – Górnik Libiąż 0:0 0
Nadwiślanin Gromiec – Babia Góra 2:1 1
Sokół Przytkowice - Tempo Białka 0:3 0
Naroże Juszczyn – Żarek Stronie 2:1 1
Astra Spytkowice – Strzelec Budzów 1:0 0

Halniak Targanice – Grom Grzechynia 2:1 1
Tarnawianka – Błyskawica Marcówka 1:1 0
Żuraw Krzeszów – Jubilat Izdebnik 2:2 1
Olimpia – Dąb Sidzina 2:1 0
Watra Zawoja – Filkówka 1:0 1
KS Bystra – Żarek Barwałd 1:2 0
Lachy Lachowice – Huragan Skawica 1:0 1
Świt Osielec – Pogoń Bugaj 2:1 1
Chełm Stryszów – Jałowiec II Stryszawa 1:0 1

Bartłomiej Kaźmierczak (Garbarz Zembrzyce). 6 PUNKTÓW. SUMA: 67 PUNKTÓW
Halniak Maków – Karpaty Siepraw 2:1 0

Garbarz Zembrzyce – Jutrzenka Giebułtów 1:1 0
Jałowiec Stryszawa – Górnik Libiąż 0:2 1
Nadwiślanin Gromiec – Babia Góra 1:1 0
Sokół Przytkowice - Tempo Białka 2:1 0
Naroże Juszczyn – Żarek Stronie 2:0 1
Astra Spytkowice – Strzelec Budzów 2:2 1

Halniak Targanice – Grom Grzechynia 2:3 0
Tarnawianka – Błyskawica Marcówka 1:1 0
Żuraw Krzeszów – Jubilat Izdebnik 2:1 0
Olimpia – Dąb Sidzina 4:3 0
Watra Zawoja – Filkówka 3:0 1
KS Bystra – Żarek Barwałd 1:2 0
Lachy Lachowice – Huragan Skawica 1:0 1
Świt Osielec – Pogoń Bugaj 2:0 1
Chełm Stryszów – Jałowiec II Stryszawa 2:2 0

Bartłomiej Ficek (Tempo Białka). 7 PUNKTÓW. SUMA: 66 PUNKTÓW
Halniak Maków – Karpaty Siepraw 3:1 0

Garbarz Zembrzyce – Jutrzenka Giebułtów 1:0 0
Jałowiec Stryszawa – Górnik Libiąż 2:2 0
Nadwiślanin Gromiec – Babia Góra 1:1 0
Sokół Przytkowice - Tempo Białka 1:2 0
Naroże Juszczyn – Żarek Stronie 4:0 1
Astra Spytkowice – Strzelec Budzów 2:1 0

Halniak Targanice – Grom Grzechynia 2:1 1
Tarnawianka – Błyskawica Marcówka 1:1 0
Żuraw Krzeszów – Jubilat Izdebnik 3:0 0
Olimpia – Dąb Sidzina 1:0 0
Watra Zawoja – Filkówka 4:1 1
KS Bystra – Żarek Barwałd 2:2 1
Lachy Lachowice – Huragan Skawica 2:1 1
Świt Osielec – Pogoń Bugaj 1:0 1
Chełm Stryszów – Jałowiec II Stryszawa 3:2 1

Łukasz Mika (Babia Góra). 8 PUNKTÓW. SUMA: 65 PUNKTÓW
Halniak Maków – Karpaty Siepraw 2:0 0

Garbarz Zembrzyce – Jutrzenka Giebułtów 0:0 0
Jałowiec Stryszawa – Górnik Libiąż 0:1 1
Nadwiślanin Gromiec – Babia Góra -
Sokół Przytkowice - Tempo Białka 2:2 1
Naroże Juszczyn – Żarek Stronie 3:1 1
Astra Spytkowice – Strzelec Budzów 1:1 1

Halniak Targanice – Grom Grzechynia 2:2 0
Tarnawianka – Błyskawica Marcówka 1:1 0
Żuraw Krzeszów – Jubilat Izdebnik 2:0 0
Olimpia – Dąb Sidzina 1:1 0
Watra Zawoja – Filkówka 4:0 1
KS Bystra – Żarek Barwałd 1:3 0
Lachy Lachowice – Huragan Skawica 2:0 1
Świt Osielec – Pogoń Bugaj 2:0 1
Chełm Stryszów – Jałowiec II Stryszawa 2:1 1

Krzysztof Danek. 7 PUNKTÓW. SUMA: 61 PUNKTÓW
Halniak Maków – Karpaty Siepraw 3:1 0

Garbarz Zembrzyce – Jutrzenka Giebułtów 3:1 0
Jałowiec Stryszawa – Górnik Libiąż 1:0 0
Nadwiślanin Gromiec – Babia Góra 1:2 0
Sokół Przytkowice - Tempo Białka 1:3 0
Naroże Juszczyn – Żarek Stronie 5:0 1
Astra Spytkowice – Strzelec Budzów 2:0 0

Halniak Targanice – Grom Grzechynia 1:3 0
Tarnawianka – Błyskawica Marcówka 3:2 0
Żuraw Krzeszów – Jubilat Izdebnik 2:1 0
Olimpia – Dąb Sidzina 2:3 1
Watra Zawoja – Filkówka 2:1 3
KS Bystra – Żarek Barwałd 1:3 0
Lachy Lachowice – Huragan Skawica 3:0 1
Świt Osielec – Pogoń Bugaj 3:0 1
Chełm Stryszów – Jałowiec II Stryszawa 1:1 0

Kamil Przybylak. 12 PUNKTÓW. 61 PUNKTÓW
Halniak Maków – Karpaty Siepraw 2:0 0

Garbarz Zembrzyce – Jutrzenka Giebułtów 1:2 1
Jałowiec Stryszawa – Górnik Libiąż 0:2 1
Nadwiślanin Gromiec – Babia Góra 1:0 3
Sokół Przytkowice - Tempo Białka 1:3 0
Naroże Juszczyn – Żarek Stronie 1:1 0
Astra Spytkowice – Strzelec Budzów 1:1 1

Halniak Targanice – Grom Grzechynia 0:3 0
Tarnawianka – Błyskawica Marcówka 2:0 0
Żuraw Krzeszów – Jubilat Izdebnik 0:2 0
Olimpia – Dąb Sidzina 0:4 1
Watra Zawoja – Filkówka 1:1 0
KS Bystra – Żarek Barwałd 2:0 0
Lachy Lachowice – Huragan Skawica 3:0 1
Świt Osielec – Pogoń Bugaj 3:2 3
Chełm Stryszów – Jałowiec II Stryszawa 4:2 1

Jarosław Gąstała (LKS Bieńkówka). 4 PUNKTY. SUMA: 57 PUNKTÓW
Halniak Maków – Karpaty Siepraw 2:0 0

Garbarz Zembrzyce – Jutrzenka Giebułtów 3:1 0
Jałowiec Stryszawa – Górnik Libiąż 1:1 0
Nadwiślanin Gromiec – Babia Góra 0:1 0
Sokół Przytkowice - Tempo Białka 2:1 0
Naroże Juszczyn – Żarek Stronie 3:0 1
Astra Spytkowice – Strzelec Budzów 4:2 0

Halniak Targanice – Grom Grzechynia 2:2 0
Tarnawianka – Błyskawica Marcówka 1:1 0
Żuraw Krzeszów – Jubilat Izdebnik 1:2 0
Olimpia – Dąb Sidzina 3:2 0
Watra Zawoja – Filkówka 3:1 1
KS Bystra – Żarek Barwałd 3:1 0
Lachy Lachowice – Huragan Skawica 2:0 1
Świt Osielec – Pogoń Bugaj 3:1 1
Chełm Stryszów – Jałowiec II Stryszawa 3:0 1

Mateusz Wala. 9 PUNKTÓW. SUMA: 52 PUNKTY

Krzysztof Zając (Halniak Maków). 9 PUNKTÓW. SUMA: 49 PUNKtÓW
Halniak Maków – Karpaty Siepraw 2:1 0

Garbarz Zembrzyce – Jutrzenka Giebułtów 2:1 0
Jałowiec Stryszawa – Górnik Libiąż 2:1 0
Nadwiślanin Gromiec – Babia Góra 2:1 1
Sokół Przytkowice - Tempo Białka 2:1 0
Naroże Juszczyn – Żarek Stronie 2:1 1
Astra Spytkowice – Strzelec Budzów 2:1 0

Halniak Targanice – Grom Grzechynia 2:1 1
Tarnawianka – Błyskawica Marcówka 2:1 0
Żuraw Krzeszów – Jubilat Izdebnik 2:1 0
Olimpia – Dąb Sidzina 2:1 0
Watra Zawoja – Filkówka 2:1 3
KS Bystra – Żarek Barwałd 2:1 0
Lachy Lachowice – Huragan Skawica 2:1 1
Świt Osielec – Pogoń Bugaj 2:1 1
Chełm Stryszów – Jałowiec II Stryszawa 2:1 1

Marcin Porębski. SUMA: 42 PUNKTY

Tomasz Semik (powiatsuski24.pl). SUMA: 35 PUNKTÓW

Michał Rzadek (Strzelec Budzów). SUMA: 29 PUNKTÓW

Jakub Nosal. 5 PUNKTÓW. SUMA: 23 PUNKTY
Halniak Maków – Karpaty Siepraw 3:1 0
Garbarz Zembrzyce – Jutrzenka Giebułtów 2:0 0
Jałowiec Stryszawa – Górnik Libiąż 2:1 0
Nadwiślanin Gromiec – Babia Góra 2:1 1
Sokół Przytkowice - Tempo Białka 1:2 0
Naroże Juszczyn – Żarek Stronie 3:0 0
Astra Spytkowice – Strzelec Budzów 2:2 1

Halniak Targanice – Grom Grzechynia 3:2 1
Tarnawianka – Błyskawica Marcówka 2:1 0
Żuraw Krzeszów – Jubilat Izdebnik 3:1 0
Olimpia – Dąb Sidzina 2:1 0
Watra Zawoja – Filkówka 3:0 1
KS Bystra – Żarek Barwałd 1:3 0
Lachy Lachowice – Huragan Skawica 2:2 0
Świt Osielec – Pogoń Bugaj 3:1 0
Chełm Stryszów – Jałowiec II Stryszawa 4:2 1

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image