Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 28.05.2024, 11:30
Przed nami Valvoline Rajd Małopolski - będą utrudnienia na drogach!
Dzięki wytężonej pracy całego sztabu, wsparcia władz, służb mundurowych oraz kilkudziesięciu instytucji i firm, Valvoline Rajd Małopolski kontynuuje swoją drogę w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. W tym roku czeka na nich spory awans - dołączyli także do Mistrzostw Europy Centralnej.Valvoline Rajd Małopolski nie zostałby rozegrany, gdyby nie praca ponad 500 osób, które odpowiadają za bezpieczeństwo, logistykę, regulaminy, marketing i przede wszystkim wielowątkowe wydarzenie dla całych rodzin. Do naszego regionu przyjedzie kilka tysięcy osób, które napędzą lokalny rynek gastronomiczny i hotelarski już na początku wakacji. Sam rajd promuje nasze okolice nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami, pokazując gościnność i otwartość mieszkańców. Pokażmy wspólnie, że nasza mała ojczyzna jest gotowa na coś więcej.

W związku z rozgrywaniem Valvoline Rajdu Małopolski zostanie całkowicie zamknięty ruch drogowy na niektórych ulicach. Planowany jest ruch między przejazdami, dokładne godziny poda obsługa w dniu rajdu. Organizatorom zależy, by rajd był dla wszystkich bezpieczny, dlatego też zwracają się z prośbą, o zachowanie poniższych zasad bezpieczeństwa:


  • zaplanowanie przyjazdów i wyjazdów w taki sposób, aby uniknąć kolizji z imprezą,

  • oglądanie pojazdów rajdowych z miejsc wyznaczonych przez organizatora (za taśmą ostrzegawczą),

  • pod żadnym pozorem niewchodzenie ani niewjeżdżanie na trasę rajdu po przejeździe samochodu organizatora oznaczonego jako „Safety S1”,

  • zwrócenie szczególnej uwagi na dzieci i zwierzęta domowe.

Organizatorzy życzą Państwu udanych chwil z Valvoline Rajdem Małopolski, proszą o zachowanie bezpieczeństwa, które jest najważniejsze. Roiwnocześnie przepraszają za niedogodności związane z zamknięciem dróg, licząc na wyrozumiałość.

 Odpowiedzi na pytania, można uzyskać pod adresem biuro@rajdmalopolski.pl oraz pod telefonem 793 085 065.


Materiały do pobrania: zestawienie informacji o utrudnieniach w ruchu drogowym

03/04.06.2024:06/08.06.2024:


Źródło: Valvoline Rajd Małopolski
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image