Dodano dnia 18.05.2017, 13:35
Sensei Piotr Michulec z Suchej Beskidzkiej w japońskim Nagoyi

W Nagoyi w Japonii odbyły się uroczyste obchody 25-lecia Seido Dojo Karate. W obchodach wziął udział również Sensei Piotr Michulec z Suchej Beskidzkiej.

W dniach 29-30 kwietnia 2017 odbyły się uroczyste obchody 25-lecia Seido Dojo Karate w Nagoyi w Japonii, prowadzone przez Sei Shihan Toshihide Sawahira. W obchodach wzięli udział Seidokarateka z całego świata w tym ekipa z Polski w składzie: Sensei Mirosław Banaś, Sensei Roman Kruszecki, Sensei Adam Kmiecik, Sensei Piotr Michulec i Nidan Adam Nowak.

W dniu 29 kwietnia odbył się wspólny trening wszystkich karateków biorących udział w obchodach z Kaicho Tadashi Nakamura - założycielem Seido Karate. Dzień później 30 kwietnia zawodnicy i zawodniczki wzięli udział w turnieju Seido Karate. Turniej był rozgrywany w dwóch kategoriach: kata i kumite. Wszyscy Sensei z Polski zostali wyznaczeni do składów sędziowskich w konkurencjach kata i kumite.

W niedzielny wieczór 30 kwietnia odbyło się wspólne party uczestników obchodów 25 lecia Seido Karate w Nagoyi. To była kolejna okazja do poznania wspaniałych ludzi trenujących Seido Karate na całym świecie, nawiązania nowych przyjaźni i spotkania ze „starymi” przyjaciółmi z różnych stron świata.

Osu! Sensei Piotr Michulec

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image