Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 04.11.2016, 11:22
Siatkarska rywalizacja w Stryszawie i Krzeszowie

Przez dwa dni rywalizowało ze sobą 15 drużyn o Puchar Wójta Stryszawy. Mecze rozgrywano w Stryszawie i Krzeszowie. Podczas zawodów oceniano również grę poszczególnych zawodników i podczas wręczania pucharów wyróżniono kilka osób. Zwyciężyła drużyna z Piotrowic.

Dwa dni rywalizacji były bardzo emocjonujące. W turnieju zagrało ze sobą 15 drużyn, nie tylko z powiatu suskiego. Jak co roku każda z nich dała z siebie wszystko, aby pokazać się z jak najlepszej strony i stanąć na podium. Finał rozegrano w niedzielę i spośród trzech drużyn wyłoniono zwycięzcę. Najlepszą okazała się być drużyna z Piotrowic. Tuż za nimi na podium stanął Master Team Stryszawa. Trzecie miejsce wywalczyli zawodnicy drużyny Dziadki Sucha Beskidzka.