Dodano dnia 13.04.2018, 14:23
Sukcesy suskich łuczników na Mistrzostwach Małopolski

Suscy łucznicy od lat uznawani są za jednych z najlepiej wyszkolonych w kraju. Potwierdzają to podczas każdych zawodów w jakich biorą udział. Nie inaczej było na Mistrzostwach Małopolski młodzików i dzieci, które odbyły się w Wolbromiu.

W Mistrzostwach Małopolski w Wolbromiu udział wzięło 73 uczestników z 7  małopolskich klubów, którzy rywalizowali w czterech kategoriach wiekowych. Wśród nich wystartowało aż 6 zawodników reprezentujących suski Klub Łuczniczy.

- Już w pierwszej konkurencji dzieci,  najmłodszy zawodnik suskiej drużyny Miłosz Klimasara wywalczył srebrny medal i tytuł Halowego Wicemistrza Małopolski. W grupie dzieci starszych, występowali: Maja Janoszek, która zajęła 8 miejsce i Aleksander Chmielarski, który wywalczył 5 lokatę. W ostatnich konkurencjach w kategoriach młodzików i młodzików starszych klub reprezentowali: Kajetan Klimasara, który wywalczył brązowy medal i tytuł Halowego Wicemistrza Małopolski w kategorii młodzików oraz Łukasz Spyrka, który również zdobył brązowy medal i tytuł Halowego Wicemistrza Małopolski w kategorii młodzików starszych. Emilka Wojtyłko może również zaliczyć swój występ w tych zawodach do udanych, gdyż zdobyła czwarte miejsce. - poinformował po zakończonych zawodach trener młodzieży Marian Mamcarczyk.

W klasyfikacji drużynowej zespół ŁTS Zamek Suski Sucha Beskidzka zajął 4 miejsce, co również należy uznać według ich trenera za dobry wynik.info. UM Sucha Beskidzka
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image