Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 05.06.2024, 09:13
Zapraszamy na lekkoatletyczne Mistrzostwa Małopolski U16.
19 maja Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Suchej Beskidzkiej było areną 8. Memoriału Edwarda Szklarczyka „I Ty możesz zostać mistrzem”. Już w niedzielę 9 czerwca na nowoczesnym obiekcie Małopolski Związek Lekkiej Atletyki wraz z SKL Sucha Beskidzka, MCSiR, Gminą Sucha Beskidzka i Powiatem Suskim zorganizuje kolejne wysokiej rangi zawody – Małopolską Ligę U12-U14-U16, będącą jednocześnie Mistrzostwami Województwa U16.


Najlepsi nastoletni małopolscy lekkoatleci rozpoczną rywalizację o godz. 13.00. Najpierw przeprowadzone zostaną biegi sztafetowe oraz konkurencje techniczne (skoki w dal, trójskok, skok wzwyż, rzut oszczepem, pchnięcie kulą). O 13.20 zmagania rozpoczną sprinterzy, a po nich o medale walczyć będą średniodystansowcy. Za zakończenie zawodów emocjonować będziemy się biegami na 300 metrów i 300 metrów przez płotki.

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!


Za:UM Sucha B.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image