Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 20.02.2024, 14:56
Animacje dla dzieci pn. „Spotkanie z Piratami”, Budzów – 15 lutego 2024r.
Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Budzów w ramach corocznej akcji pn. „Ferie zimowe z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów”, zorganizowała mnóstwo atrakcji dla dzieci. W czasie Ferii Zimowych dzieci mogą wziąć udział w licznych spotkaniach, warsztatach plastycznych i konkursach. Podczas ferii odbył się również Bal Karnawałowy i Spektakl Teatralny pt. “Na tropie afery, gdzie podziały się litery?!”.

Ale to nie koniec atrakcji!

Dla wszystkich dzieci spędzających Ferie Zimowe w Gminie Budzów, zorganizowano również darmowe animacje pn. „Spotkanie z Piratami”. Animacje odbyły się 15 lutego 2024r. w Bibliotece i Ośrodku Animacji Kultury Gminy Budzów w Budzowie. Na spotkanie przybyło mnóstwo dzieci, które bardzo chętnie brały udział w pirackich przygodach. Była szalona zabawa z chustą, taniec limbo i zabawa w rzut do celu.

Dodatkowo w trakcie animacji dzieci rozwiązywały pirackie zagadki. W czasie wspólnej zabawy odbyły się również konkursy taneczne i wyzwania przejścia pod liną.

Na sali panowała iście piracka atmosfera. Dzieci długo wirowały po sali w atmosferze gromkiego śmiechu i szalonej zabawy.


Źródło: UG Budzów

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image