Dodano dnia 20.02.2016, 18:04
Budzów: Dlaczego te lampy nie świecą?

Do naszej redakcji zgłosili się czytelnicy, których zastanawiało dlaczego w gminie zamontowano lampy uliczne, które nie świecą. O odpowiedź zwróciliśmy się do Urzędu Gminy.

Mieszkańcy gminy Budzów zwrócili naszą uwagę na fakt nowego oświetlenia, które... nie świeci. Lampy zamontowano już jakiś czas temu, jednak do tej pory służyły wyłącznie do ozdoby okolicy.

O wyjaśnienie sprawy poprosiliśmy urzędników gminnych. Zapewnili nas, że wszystkie lampy w gminie świecą codziennie, za wyjątkiem tych zamontowanych na osiedlu Buktówka w Budzowie. Dlaczego?

- Pod koniec 2015 r. wykonano oświetlenie uliczne w miejscowości Budzów osiedle Buktówka. Nie świecą wszystkie lampy , które nie mogą być podłączone do prądu bez wykonania dodatkowego układu pomiarowego przez Zakład Energetyczny. Wg uzyskanej informacji od Zakładu Energetycznego oświetlenie zostanie podłączone w tym miesiącu – wyjaśniono nam w Urzędzie.

SnSDodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image