Dodano dnia 24.04.2017, 22:43
Budzów: Od dziś możesz zapłacić kartą w urzędzie

Urząd Gminy Budzów przystąpił do programu „Program bezgotówkowy dla urzędów”. Dzięki temu od 20 kwietnia petenci mogą zapłacić w urzędzie kartą płatniczą.

Dzięki porozumieniu zawartemu pomiędzy Ministerstwem Rozwoju, a Krajową Izbą Rozliczeniową, od 20 kwietnia w kasie Urzędu istnieje możliwość uregulowania zobowiązań podatkowych, opłat za odpady komunalne oraz innych opłat urzędowych, za pomocą kart płatniczych.

Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową S.A., prowadzi prace w ramach Programu upowszechniania płatności bezgotówkowych w jednostkach administracji publicznej. W całym kraju program zaczął funkcjonować 1 kwietnia 2017 roku.

Udział w Programie w zakresie WebPOS Paybynet jest dla urzędów bezpłatny. Również klienci urzędu, dokonujący płatności z wykorzystaniem WebPOS Paybynet nie będą obciążani opłatami za dokonywane transakcje. W terminalach POS będą akceptowane płatności z wykorzystaniem kart płatniczych w technologii tradycyjnej (tzw. stykowej) oraz zbliżeniowej (contactless), z wykorzystaniem technologii NFC, HCE.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image