Dodano dnia 13.09.2016, 21:25
Budzów: Pożegnali lato
W niedzielę 11 września oficjalnie, plenerową imprezą pożegnano lato w Budzowie. Gwiazdą wydarzenia był zespół Extazy.
Impreza rozpoczęła się o godzinie 14 meczem piłkarskim pomiędzy LKS Strzelec Budzów i LKS Błyskawica Marcówka. Pojedynek zakończył się zwycięstwem gospodarzy 5:2. Więcej o meczu piszemy w artykule: Budzów ogrywa Marcówkę

Nastepnie mieliśmy okazję podziwiać pokaz ratownictwa w wykonaniu strażaków. Przykuło to uwagę nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Strażacy pokazali, że są dobrze wyszkoleni i przygotowani by nieść pomoc potrzebującym.

Mieliśmy okazję również pobiesiadować z prawdziwymi Ślązakami z zespołu "Hanys Bynd". Dzieci natomiast mogły się przenieśc w "Krainę Bajek i Zabawy". Czekały na nie również atrakcje, takie jak zjeżdzalnia i kulki. Imprezą towarzyszacą był Kiermasz Twórczości Ludowej.

Największą widownię zgromadził zespół Extazy. Jego hity jak "Jesteś moją wyśnioną" czy "Balujemy dziś w domu" porwały do zabawy zarówno starszych, jak i młodszych widzów, a nawet 18-sto miesięczną córkę piszącego ten tekst ;-).
Na zakończenie na scenie pojawił się zespół Systematic. Potem rozpoczęła się impreza taneczna z zespołem Koneser Duo.

Impreza odbyła się na obiekcie LKS Strzelec Budzów.

Organizatorami byli: Gmina Budzów, LGD Podbabiogórze, Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Budzów oraz Strzelec Budzów. 
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image