Dodano dnia 19.07.2017, 16:42
Budzów: Trwa nabór wniosków na montaż kolektorów, pomp i ogniw odnawialnych źródeł energii

W związku z planowanym naborem wniosków prowadzonych przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego na realizację projektów OZE w ramach Działania 4.1.1 Zwiększenie wykorzystania odnawialnych źródeł energii dla Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego, Urząd Gminy w Budzowie zwraca się z prośbą do wszystkich mieszkańców gminy Budzów zainteresowanych uzyskaniem dofinansowania na montaż ogniw fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych, pomp cieplnych oraz wymianę źródeł ciepła centralnego ogrzewania o złożenie ankiety kwalifikacyjnej.

Urząd Gminy w Budzowie zwraca się z prośbą do wszystkich mieszkańców gminy Budzów zainteresowanych uzyskaniem dofinansowania na montaż ogniw fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych, pomp cieplnych oraz wymianę źródeł ciepła centralnego ogrzewania o złożenie ankiety kwalifikacyjnej.

Wypełnioną  ankietę należy złożyć w Urzędzie Gminy w Budzowie w terminie do dnia 16.08.2017r
Po zakończeniu zbierania ankiet kwalifikacyjnych odbędzie się wizyta inspekcyjna na obiekcie, o której każdy mieszkaniec zostanie uprzednio poinformowany. Efektem wizyty inspekcyjnej będzie opracowany na potrzeby projektu audyt. Koszt audytu w wysokości 75 zł ponosi mieszkaniec. W przypadku nie otrzymania przez Gminę Budzów dotacji koszt ten nie podlega zwrotowi.

Ankieta dostępna jest na stronie internetowej www.budzow.pl oraz w Urzędzie Gminy.

Więcej informacji w sprawie udziału w  Projekcie  można uzyskać  w Urzędzie Gminy pok. Nr 9 lub pod nr tel. 33/876 77 59


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image