Z OSTATNIEJ CHWILI
Jeszcze kilka ujęć z dziennych zadań podczas IX Podbabiogórskich Zawodów Ratowniczo-Gaśniczych / Ratownicy TOPR apelują: nie blokujmy numeru alarmowego w czasie rykowiska jeleni! / Ostrzeżenie meteorologiczne dla naszego regionu / Szkoła w Toporzysku po wakacyjnych remontach / Poszukiwana dziewczyna została odnaleziona! / Fikcyjne rachunki to droga do kłopotów. Nie daj zrobić z siebie przestępcy! / Sucha Beskidzka z prestiżową nagrodą za rewitalizację oranżerii / Rozpoczęto budowę Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Radoczy. (foto/wideo) / Wręczono prestiżowe Nagrody Województwa Małopolskiego za ochronę dziedzictwa i kulturę regionalną
Dodano dnia 08.01.2024, 08:33
Dopłata do pobytu na basenie 2024 (gmina Budzów).
Gmina Budzów.

Wójt Gminy w Budzowie uprzejmie informuje, że z dniem 02 stycznia 2024 r. realizowane jest zadanie pn. „Świadczenie usług sportowych i rekreacyjnych na rzecz mieszkańców Gminy Budzów”.

Mieszkańcy zamieszkujący na terenie gminy mogą skorzystać z dopłaty w wysokości 5 zł do każdego pobytu na Krytej Pływalni w Suchej Beskidzkiej.

Informujemy, że z dopłaty skorzystać można nie więcej niż raz dziennie.



źródło: UG Budzów.
Więcej informacji z regionu znajdziesz tutaj (kliknij w logo):
malopolskainfo24.pl
Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.