Z OSTATNIEJ CHWILI
Wieczorna interwencja służb w Suchej Beskidzkiej / Uwaga kierowcy! Zmiana terminu zamknięcia drogi w Zawoi / Jednogłośne absolutorium dla wójta Gminy Zawoja / Środowiskowy Dom Samopomocy w Zawoi poświęcony. Wojewoda odwiedził nową placówkę / Seria alarmów bombowych w powiecie suskim. Policja uspokaja: nie ma powodów do obaw / Interwencja straży pożarnej na osiedlu Tysiąclecia w Makowie Podhalańskim / Strażackie święto na Zamku Suskim. Jubileusze pożarnictwa już w piątek / Muzycy podsumowali sezon. Teraz zapraszają na III Letnią Akademię Muzyki Dawnej / Złoto Natalii Piotrowicz i sukces drużynowy KS Beskid. Świetny występ w mistrzostwach Polski
Dodano dnia 17.05.2019, 08:55
Gmina Budzów otrzymała dotację na remont kapliczki
Kapliczka z wizerunkiem NMP w znajdująca się w Bieńkówce, zostanie wyremontowana.  

W sali konferencyjnej budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w Krakowie, odbyło się spotkanie z Beneficjentami konkursu „Kapliczki Małopolski 2019”. Podczas spotkania z Beneficjentami konkursu Marszałek Anna Pieczarka wręczyła symboliczne czeki potwierdzające otrzymanie dotacji z budżetu województwa małopolskiego.

W spotkaniu uczestniczył Wójt Gminy Jan Najdek i otrzymał czek na 10 000,00 zł. z przeznaczeniem na remont kapliczki kamiennej, trójkondygnacyjnej z wizerunkiem NMP w miejscowości  Bieńkówka.

źródło: UG Budzów

Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.