Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 17.10.2023, 12:01
Młodzieżowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Budzów.
Zobacz wyniki turnieju:

W sobotę 7 października 2023 r., na hali sportowej w Budzowie odbył się Młodzieżowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Budzów, który został zorganizowany przez Bibliotekę i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Budzów pod honorowym patronatem Wójta Gminy Budzów. Celem turnieju było zachęcenie do aktywnego i sportowego trybu życia poprzez popularyzację piłki siatkowej wśród młodzieży. Do rywalizacji w turnieju stanęło 5 drużyn ze szkół podstawowych Gminy Budzów. Uczestnicy mieli okazję nie tylko konkurować na boisku, ale także wymieniać się doświadczeniami, nawiązywać nowe przyjaźnie i czerpać inspirację do dalszego rozwoju swoich umiejętności siatkarskich.  Dzięki wspaniałej grze uczestników  i dopingowi kibiców, turniej przebiegał w wyśmienitej atmosferze. Po zakończeniu rozgrywek pamiątkowe dyplomy,  puchary i medale wręczyli Jan Najdek – Wójt Gminy Budzów oraz  Danuta Kawa – Dyrektor Biblioteki i Ośrodka Animacji Kultury Gminy Budzów.

Oto wyniki Turnieju:

Kategoria I: Klasy VII-VII / Dziewczęta

I miejsce:
Drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Budzowie
II miejsce:
Drużyna z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Baczynie

Kategoria I: Klasy VII-VII / Chłopcy

I miejsce:
Drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Budzowie
II miejsce:
Drużyna z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Baczynie
III miejsce:

Drużyna ze Szkoły Podstawowej w Bieńkówce

Serdecznie dziękujemy za udział w Turnieju oraz wspaniałą grę.
Zapraszamy do galerii zdjęć.

Więcej zdjęć na: BiOAK (bioakbudzow.pl)
źródło: UG Budzów.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image