Dodano dnia 09.09.2021, 08:42
Projekt “W otoczeniu angielskiego”
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Baczynie realizuje projekt „W OTOCZENIU ANGIELSKIEGO”.
W wyniku postępowania konkursowego szkoła otrzymała grant w wysokości 13 tys. zł . Projekt jest realizowany ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, w ramach Programu „English Teaching- small grants”, którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju „Nida”.

Koordynatorem projektu i nauczycielem prowadzącym zajęcia z języka angielskiego jest p. Joanna Mirocha. Cały projekt ma charakter międzyprzedmiotowy. Zajęcia z języka angielskiego są łączone z takimi zajęciami jak przyroda, plastyka, zajęcia ruchowe oraz zajęcia komputerowe. Projekt ma przede wszystkim na celu podniesienie poziomu znajomości języka angielskiego poprzez rozwijanie zainteresowań, rozbudzanie „ciekawości świata” u uczniów. Realizacja projektu rozpoczęła się w roku szkolnym 2020/2021 i  potrwa do grudnia 2021 r.

W ramach grantu pozyskano dodatkowe środki w wysokości 4 tys. zł, które pozwoliły na realizację letniej półkolonii w dniach 12.07-16.07.2021r. Uczniowie wzięli udział m.in. w warsztatach, grach, zajęciach sportowych podnosząc jednocześnie znajomość języka angielskiego.

źródło: UG Budzów
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image