Dodano dnia 21.01.2022, 09:14
Prośba Wójta Gminy Budzów
Wójt Gminy Budzów wydał komunikat.
- Sytuacja epidemiczna w Polsce pogarsza się. Koronawirus powoduje, że liczba nowych zachorowań oraz osób hospitalizowanych znacząco rośnie. Dlatego, w trosce o zdrowie i życie obywateli, wprowadzono decyzję o rozszerzonych zasadach bezpieczeństwa w całej Polsce. Mając na uwadze troskę o stan zdrowia wszystkich pracowników oraz interesantów apelujemy i prosimy, aby do Urzędu Gminy przychodzić w sprawach pilnych wymagających osobistego stawiennictwa, których załatwienie  nie jest możliwe w formie elektronicznej bądź telefonicznej - pisze wót Gminy Budzów.


W celu załatwienia najpilniejszych spraw urzędowych zachęca się do korzystania z ePUAP, maila oraz telefonu:

  • Centrala tel.: (33) 876 77 50
  • fax: (33) 8740 031
  • e-mail: gmina@budzow.pl
  • Strona internetowa: www.budzow.pl
  • Skrytka ePuap: /Budzow/skrytka


Urząd Gminy:


Biuro Obsługi Szkół:


Jeżeli wizyta jest konieczna do budynku Urzędu będzie można wejść pojedynczo, osoba wchodząca na teren Urzędu powinna mieć założoną maseczkę ochronną (lub w inny sposób mieć zakryte usta i nos), oraz zdezynfekować ręce płynem zapewnionym przez Urząd.

Budynek Urzędu należy opuścić niezwłocznie po załatwieniu sprawy.

Informujemy, iż przy drzwiach wejściowych wystawiona jest tymczasowa skrzynka podawcza, do której mieszkańcy mogą składać dokumenty dotyczące prowadzonych przez Urząd spraw.

Nadal rekomenduje się załatwianie wszelkich spraw poprzez:
  • pocztę elektroniczną /ePuap/, fax, telefon,
  • formę pisemną – za pośrednictwem operatora pocztowego,

Godziny pracy Urzędu Gminy pozostają bez zmian poniedziałek, środa, czwartek, piątek: od 7.00 do 15.00 wtorek: od 8.00 do 16.00
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image