Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 28.11.2023, 09:21
Szkolenie dla rodziców i nauczycieli w Budzowie.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej przeprowadzili kolejne praktyczne spotkania dla rodziców i nauczycieli z wykorzystaniem narzędzia, jakim jest walizka profilaktyczna z imitacjami środków odurzających oraz przedmiotami pomocniczymi.

We czwartek 23.11.2023 r. o godzinie 16:00 odbyło się kolejne szkolenie dla rodziców i nauczycieli, tym razem w  Szkole Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Budzowie z wykorzystaniem walizki profilaktycznej.

Dzięki takiemu narzędziu edukacja rodziców, pedagogów i opiekunów jest o wiele łatwiejsza, a zapoznanie się z jej zawartością pozwala uświadomić dorosłym jak wymyślne metody i sposoby znajduje dzisiejsza młodzież na to, aby skutecznie ukrywać przed swoimi najbliższymi narkotyki lub inne substancje psychoaktywne. Podczas spotkania policjanci przekazali nauczycielom podstawowe informacje na temat symptomów i objawów, które mogą świadczyć o zażywaniu środków psychoaktywnych oraz podstawowych rodzajach narkotyków lub dopalaczy. Zwrócono uwagę na zagrożenia i niebezpieczeństwa, jakie niosą za sobą zażywanie ww. środków, a także przedstawiono zawartość kuferka, wewnątrz którego znajdują się imitacje środków odurzających oraz przedmiotów pomocniczych.

Organizowane spotkanie jest jednym z kolejnych realizowanych przez policjantów z terenu powiatu suskiego w ramach działań przeciwko uzależnieniom.


źródło: KPP w Suchej Beskidzkiej.
Więcej informacji z regionu znajdziesz tutaj (kliknij w logo):
malopolskainfo24.pl
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image