Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 05.02.2024, 15:35
Wypadek w Jachówce - poszkodowany zabrany śmigłowcem do szpitala.
Gmina Budzów. 

5 lutego 2024 roku, około 11:30, Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej otrzymało informację z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego o zdarzeniu w Jachówce, gdzie doszło do wypadku z udziałem pracownika, który wpadł do kanału serwisowego dla samochodów ciężarowych. Na miejsce zdarzenia skierowano jednostki strażackie z JRG Sucha Beskidzka, OSP Jachówka oraz OSP Budzów.

Po przyjeździe na miejsce wypadku, strażacy zastali poszkodowanego w kanale. Niezwłocznie przystąpiono do akcji ratunkowej, w wyniku której udało się wydobyć osobę poszkodowaną i przekazać ją zespołowi pogotowia ratunkowego, który przybył na miejsce. Strażacy zajęli się również zabezpieczeniem miejsca do lądowania dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz pomagali w transporcie poszkodowanego do śmigłowca.

Cała akcja ratunkowa trwała półtorej godziny.
Zaangażowane były w nią 3 pojazdy strażackie oraz 13 strażaków.Foto: Pixabay.
(kliknij logo): 
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image