Dodano dnia 04.08.2017, 19:55
Bystra – Sidzina: Podziękowanie dla Sekretarz Gminy Marii Galickiej

Maria Galicka, po 25 latach pracy na stanowisku Sekretarza Gminy Bystra-Sidzina, zakończyła swoją pracę w związku z przejściem na emeryturę.

Obowiązki Sekretarza Gminy Maria Galicka objęła w kwietniu 1992 r., równolegle do zawiązania gminy Bystra-Sidzina. Na jej barkach spoczęła wówczas misja kształtowania nowopowstałej jednostki samorządu terytorialnego, którą realizowała razem z ówczesnym wójtem – Panem Zbigniewem Podsadeckim oraz Radą Gminy i pracownikami urzędu.

Po objęciu funkcji sekretarza, razem z wójtem oraz panią Danutą Wędzel organizowała kadrę urzędu. Jak wynika z jej opowieści – poza pustymi szafami, biurkami i telefonem nie było wówczas nic, a wójt za prywatne pieniądze kupił pierwsze materiały biurowe, gdyż nie było nawet na czym zapisywać ustaleń.
Pani Sekretarz współpracowała na przestrzeni lat z czterema wójtami oraz wieloma pracownikami urzędu oraz jednostek organizacyjnych gminy.

- Dla wszystkich współpracowników jest wzorem do naśladowania, jako doradca, życzliwy przełożony i… po prostu dobry człowiek – można przeczytać na stronie Urzędu Gminy pod podziękowaniami dla Marii Galickiej.

info. UG Bystra - Sidzina
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image