Dodano dnia 17.04.2021, 10:50
Bystra-Sidzina: Pomoc dla seniorów i osób znajdujących się w kwarantannie domowej
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w  Bystrej Podhalańskiej informuje, iż program „Wspieraj Seniora” w ramach Solidarnościowego Korpusu Wsparcia Seniorów został przedłużony do końca 2021 roku.

Wzorem ubiegłego roku oraz pierwszego kwartału tego roku wsparcie seniorów, którzy zdecydowali się na pozostanie w domu polegać ma w szczególności na dostarczaniu zakupów, zgodnie ze wskazanym przez seniora zakresem, obejmujących artykuły podstawowej potrzeby takie jak artykuły spożywcze czy środki higieny osobistej.

Chętnych seniorów zaprasza się do zgłaszania się za pośrednictwem  infolinii 22/ 505 11 11 lub Ośrodka Pomocy Społecznej 18 26 81 576

Ponadto Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bystrej Podhalańskiej informuje, iż jest koordynatorem działań pomocniczych związanych z dostarczeniem żywności, higienicznych i leków dla mieszkańców Gminy Bystra – Sidzina, którzy przebywają na kwarantannie domowej oraz osób objętych nadzorem epidemiologicznym. Osoby, które wymagają wyżej wymienionego wsparcia mogą skontaktować się z pracownikiem socjalnym Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bystrej Podhalańskiej w celu ustalenia zakresu pomocy (zakup podstawowych środków żywnościowych, higienicznych czy leków). Zostaną one dostarczenie w umówione wcześniej miejsce.

Kontakt pod numerem telefonu 18 26 81 576 lub 690 413 783

w godzinach pracy ośrodka

poniedziałek od 8.00 do 16.00

od wtorku do piątku od 7.00 do 15.00

 

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image