Z OSTATNIEJ CHWILI
Strzeleckie emocje w Suchej Beskidzkiej. Klub „Czart” zaprasza na otwarty turniej / Operetkowa gala na Zamku Suskim. Wyjątkowy koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej już 26 czerwca / Groźne burze nad powiatem suskim. IMGW wydało ostrzeżenie 2. stopnia / Sprawdź, gdzie zabraknie prądu w tym tygodniu! / Poważny wypadek w Skawicy. Droga DW957 całkowicie zablokowana! / Dawid Pająk nie zwalnia tempa. Kolejny międzynarodowy triumf pięściarza ze Stryszawy.
Dodano dnia 06.04.2023, 07:57
Bystra-Sidzina: Przyjdź na spotkanie i skorzystaj z Norwesko - Polskiego programu
W ramach wspólnej inicjatywy Gminy Bystra-Sidzina oraz Fundacji Norwesko-Polskiej, w trosce o jakość życia oraz zdrowia mieszkańców, Urząd Gminy zaprasza na spotkania z przedstawicielami Programu związanego z OZE.
Celem Programu jest maksymalne obniżenie kosztów związanych z energią elektryczną oraz ogrzewaniem domu, poprzez zastosowanie najnowocześniejszych, sprawdzonych technologii. Program może pokryć nawet do 100% kosztów modernizacji energetycznej Twojego domu:
- pompy ciepła

- instalacje fotowoltaiczne

- magazyny energii

- system zarządzania energią.

Spotkania z przedstawicielami Programu odbywać się będą w każdy wtorek w Urzędzie Gminy Bystra-Sidzina na pierwszym piętrze, w godzinach 9:00 - 15:00. Pierwsze konsultacje odbędą się 11 kwietnia.

Dodatkowe informacje na stronie https://fromfieldtoenergy.pl/
Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.