Z OSTATNIEJ CHWILI
Motocykliści z Lachowic reprezentowali Małopolskę na Ogólnopolskich Mistrzostwach Ratownictwa / Czujna mieszkanka gminy Stryszawa zatrzymała pijanego kierowcę. Miał ponad 2,8 promila / Szachowe emocje podczas Dni Ziemi Jordanowskiej. Ruszyły zapisy na turniej o Puchar Starosty Suskiego / Kawa z Powiatem - Anna Pituła-Biela. / Wicemarszałek Sejmu RP spotkała się z Młodzieżową Radą Miasta Maków Podhalański / Nowoczesny sprzęt dla szkół w Gminie Jordanów dzięki środkom z KPO / Premiera teledysku poświęconego Kunegundzie Siwiec w Stryszawie / Interwencja służb w Zawoi / Lachowice: zderzenie dwóch pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala / Strzeleckie emocje w Suchej Beskidzkiej. Klub „Czart” zaprasza na otwarty turniej / Operetkowa gala na Zamku Suskim. Wyjątkowy koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej już 26 czerwca / Groźne burze nad powiatem suskim. IMGW wydało ostrzeżenie 2. stopnia / Sprawdź, gdzie zabraknie prądu w tym tygodniu! / Poważny wypadek w Skawicy. Droga DW957 całkowicie zablokowana! / Dawid Pająk nie zwalnia tempa. Kolejny międzynarodowy triumf pięściarza ze Stryszawy.
Dodano dnia 24.11.2015, 16:53
BYSTRA: Uroczyste ślubowanie w Szkole Muzycznej

W Zespole Szkół im. św. Jana Kantego w Bystrej odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych nowo utworzonej filii Szkoły Muzycznej z siedzibą w Suchej Beskidzkiej. Uroczystość prowadzili Dorota Benisz – kierownik filii oraz Szymon Piątek.

Na wstępie Renata Trybała – Dyrektor Szkoły Muzycznej przywitała przybyłych gości, złożyła podziękowania Stanisławowi Tempka - wójtowi gminy Bystra-Sidzina, za zaangażowanie w utworzenie Filii w Bystrej oraz zaprosiła zebranych gości na występy muzyczne. Następnie głos zabrał wójt, dziękując wszystkim zaangażowanym  w działalność filii Szkoły Muzycznej oraz życząc nauczycielom i uczniom satysfakcji z pracy oraz wielu sukcesów.



Ostatnim punktem uroczystości było pasowanie uczniów klas I  cyklu 4 i 6 - letniego Filii Szkoły Muzycznej. Dyrektor - Renata Trybała, przystąpiła do pasowania. Odczytała słowa przysięgi i przy użyciu smyczka pasowała każdego ucznia, wręczając pamiątkową statuetkę  w postaci   klucza wiolinowego.



Info. UG Bystra-Sidzina

fot. Jan Motor

Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.