Dodano dnia 26.11.2016, 07:41
Bystra: We wtorek otwarcie mostu u Gizy
Niedawno pisaliśmy o ukończonych pracach nad mostem u Gizy w Bystrej Podhalańskiej. Samo wyremontowanie mostu nie wystarcza jednak do tego, by móc z niego korzystać. Pozostają sprawy kosmetyczne takie jak np. malowanie barierek czy usunięcie niezbędnych podczas remontu elementów rusztowania, by w pełni ożyć.
Widok dobrze wykonanej roboty zawsze cieszy i pomimo tego, że fizycznie nic nie stało na przeszkodzie aby mogły poruszać się po nim samochody, to jednak najlepsze ciasto jest dopiero wtedy, gdy spokojnie odstoi swoje, a jego składniki się przegryzą. Miejmy cierpliwość, gdyż wiele rzeczy jest o wiele lepszych, gdy doda się do nich szczyptę czasu.


Planowanie oddanie mostu do użytku – 29 listopada, 09:00

Prace budowlane polegały na rozbiórce drewnianego pomostu, oraz dźwigarów mostowych, remoncie i wzmocnieniu przyczółków betonowych i skrzydeł mostu, oraz wykonanie płyty żelbetonowej na nowych dźwigarach oraz poręczy, barier i najazdów na most.

Wykonawcą prac była firma KOMBUD. Koszt przebudowy mostu wyniósł ok. 240 tys. zł.


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image