Dodano dnia 13.10.2021, 13:24
Gmina Bystra-Sidzina: Rozstrzygnięto przetarg na budowę przydomowych oczyszczalni ścieków
W ubiegłym tygodniu został rozstrzygnięty drugi przetarg na budowę 122 przydomowych oczyszczalni ścieków w gminie Bystra-Sidzina.
Jeszcze w tym roku firma EKODREN z którą gmina zawarła umowę zamierza zainstalować kilkanaście przydomowych oczyszczalni ścieków, a w przyszłym roku pozostałe.

W związku z tym mieszkańcy, którzy zawarli umowy z gminą na budowę oczyszczalni i chcieliby, żeby jeszcze w tym roku została u nich zainstalowana, proszeni są o wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: oczyszczalnie@bystra-sidzina.pl z podaniem imienia i nazwiska, nr. budynku oraz nr telefonu.

Zebrane zgłoszenia zostaną przekazane wykonawcy, który biorąc pod uwagę lokalizację, a także warunki atmosferyczne zdecyduje o kolejności i terminie montażu po uprzednim uzgodnieniu z właścicielem nieruchomości. Zgłoszenia przyjmujemy do końca miesiąca.
Montaż wszystkich 122 przydomowych oczyszczalni ścieków zostanie wykonany do końca czerwca  2022 r.

Program budowy POŚ jest finansowany w 100% ze środków zewnętrznych, tj. PROW 2014-2020 oraz Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

źródło: UG Bystra-Sidzina
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image