Dodano dnia 06.11.2017, 15:28
Małopolscy Patrioci zebrali 6447,56 zł
Jak informowaliśmy, wolontariusze ze Stowarzyszenia Małopolscy Patrioci kwestowali przed wejściami na teren cmentarzy w Bystrej Podhalańskiej i Sidzinie. Uzyskane w ten sposób pieniądze przekażą na rzecz akcji „Przywracamy Pamięć o Żołnierzach Wyklętych”. Przy okazji odnoszą się do opinii części osób, które ich zdaniem, niestety przez brak odpowiedniej wiedzy, przekazują informacje sprzeczne z historią naszej ojczyzny,
Oświadczenie Małopolskich Patriotów:

Na samym początku mocno zaznaczyć należy, że wojna dla naszej Ojczyzny NIE skończyła się w 1945 r. W tym czasie przyszli pseudo radzieccy wyzwolicieli, którzy to właśnie gwałcili, mordowali, rabowali oraz okupywali ziemie polskie! Żołnierze Wyklęci to CI, którzy, nie mogli pogodzić się z faktem, że nasza ojczyzna została sprzedana przez zachód i pozwolono aby Polska była w dalszym ciągu okupowana. To Niezłomni Żołnierze nie złożyli broni, postanowili spełnić swoją przysięgę i walczyć aż do zwycięstwa lub śmierci o Polskę niepodległą oraz suwerenną! Ich zadania skupiały się w dużej mierze na obronie ludności cywilnej, stawiali mocny opór przeciwko sowietyzacji Polski. Swoją niezłomną postawą są dla Nas przykładem oraz wzorem do naśladowania. Poświęcili dla naszej ojczyzny dosłownie wszystko. Gdy zostali schwytani przechodzili przez ciężkie tortury, następnie skazywano Ich na wyroki śmierci oraz zakopywano aby nigdy więcej świat się o Nich nie dowiedział. Mimo wielkich starań zdrajców naszej Ojczyzny, Żołnierze Niezłomni są coraz częściej odnajdywani w dołach śmierci a w następstwie wydają owocne plony dla kolejnych pokoleń, zwłaszcza młodych Polaków. którzy wzorują się na ich poświęceniu dla Narodu Polskiego.

Wartości, za które oddali życie to - Bóg - Honor - Ojczyzna!!!

Zachęcamy każdego z Was do zapoznania się z historią Żołnierzy Wyklętych ponieważ są to Bohaterowie, których historię powinien znać każdy Polak!

Z wyrazami szacunku Stowarzyszenie Małopolscy Patrioci.


foto. MP Powiat Suski
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image