Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 26.03.2024, 16:16
Odznaczenie za działalność samorządową i społeczną dla wójta gminy Bystra-Sidzina!
I wicewojewoda małopolska Elżbieta Achinger gościła dzisiaj w swoim gabinecie przedstawicieli trzech samorządów: gminy Lanckorona, miasta i gminy Radłów oraz gminy Bystra-Sidzina. Spotkanie było okazją do przekazania odznaczeń za działalność samorządową i społeczną.

Praca dla samorządu i w ramach jego struktur to zadanie, które wymaga szerokiego zaangażowania. Potrzebna jest także znajomość lokalnej społeczności oraz chęć pełnienia służby z oddaniem. Życzę, aby przyznane odznaczenia były dla Panów drogowskazem do nieustawania w działalności społecznej – powiedziła I wicewojewoda małopolska Elżbieta Achinger.

Postanowieniami prezydenta RP Andrzeja Dudy uhonorowani zostali: Srebrnym Krzyżem Zasługi – wójt gminy Lanckorona Tadeusz Łopata, Brązowym Krzyżem Zasługi – burmistrz miasta i gminy Radłów Zbigniew Mączka oraz wójt gminy Bystra-Sidzina Stanisław Tempka.

W imieniu prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej uroczystej dekoracji odznaczonych dokonała I wicewojewoda małopolska Elżbieta Achinger. Źródło: Małopolski Urząd Wojewódzki w KrakowieDodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image