Z OSTATNIEJ CHWILI
Czujna mieszkanka gminy Stryszawa zatrzymała pijanego kierowcę. Miał ponad 2,8 promila / Szachowe emocje podczas Dni Ziemi Jordanowskiej. Ruszyły zapisy na turniej o Puchar Starosty Suskiego / Kawa z Powiatem - Anna Pituła-Biela. / Wicemarszałek Sejmu RP spotkała się z Młodzieżową Radą Miasta Maków Podhalański / Nowoczesny sprzęt dla szkół w Gminie Jordanów dzięki środkom z KPO / Premiera teledysku poświęconego Kunegundzie Siwiec w Stryszawie / Interwencja służb w Zawoi / Lachowice: zderzenie dwóch pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala / Strzeleckie emocje w Suchej Beskidzkiej. Klub „Czart” zaprasza na otwarty turniej / Operetkowa gala na Zamku Suskim. Wyjątkowy koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej już 26 czerwca / Groźne burze nad powiatem suskim. IMGW wydało ostrzeżenie 2. stopnia / Sprawdź, gdzie zabraknie prądu w tym tygodniu! / Poważny wypadek w Skawicy. Droga DW957 całkowicie zablokowana! / Dawid Pająk nie zwalnia tempa. Kolejny międzynarodowy triumf pięściarza ze Stryszawy.
Dodano dnia 12.07.2024, 09:43
Problem z ujęciem wody po ulewach.
Gmina Bystra-Sidzina.

Zarząd Spółki Wodociągowej „BYSTRA -CENTRUM” informuje, że w związku z wczorajszymi intensywnymi opadami ujęcie wody dla wodociągu zostało całkowicie zamulone. W związku z powyższym nastąpi mętność lub brak wody do czasu uporządkowania ujęcia.


Źródło: UG Bystra-Sidzina
Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.