Dodano dnia 02.12.2016, 20:54
Sidzina: Paczka dla Bohatera

Walczyli za nasz kraj, aby młodsze pokolenia mogły żyć w wolnej Polsce. Czas jednak pokazał, że potrzebują teraz naszej pomocy. Młodzież z Małopolskich Patriotów Powiatu Suskiego organizuje w najbliższą niedzielę zbiórkę żywności długoterminowej, witamin, środków czystości oraz higieny osobistej.

W najbliższą niedzielę w Sidzinie, po każdej Mszy Św. Członkowie Stowarzyszenia Młodzi Patrioci Powiat Suski, zbierać będą żywność długoterminową, witaminy, środki czystości oraz higieny osobistej dla Bohaterów, którzy walczyli o naszą wolność.

- Mimo wielkiego poświęcenia naszych Przodków dla narodu oraz przyszłych pokoleń wielu z Nich żyje w ubóstwie. Wesprzeć tą inicjatywę to nasz wspólny obowiązek oraz gest wdzięczności wobec Bohaterów, którzy walczyli o naszą wolność – możemy przeczytać w wydarzeniu utworzonym przez MP Powiat Suski na jednym z profili społecznościowych.

Wszystkich, którzy mogą pomóc zachęcamy do wsparcia akcji.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image