Z OSTATNIEJ CHWILI
Kawa z Powiatem - Anna Pituła-Biela. / Wicemarszałek Sejmu RP spotkała się z Młodzieżową Radą Miasta Maków Podhalański / Nowoczesny sprzęt dla szkół w Gminie Jordanów dzięki środkom z KPO / Premiera teledysku poświęconego Kunegundzie Siwiec w Stryszawie / Interwencja służb w Zawoi / Lachowice: zderzenie dwóch pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala / Strzeleckie emocje w Suchej Beskidzkiej. Klub „Czart” zaprasza na otwarty turniej / Operetkowa gala na Zamku Suskim. Wyjątkowy koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej już 26 czerwca / Groźne burze nad powiatem suskim. IMGW wydało ostrzeżenie 2. stopnia / Sprawdź, gdzie zabraknie prądu w tym tygodniu! / Poważny wypadek w Skawicy. Droga DW957 całkowicie zablokowana! / Dawid Pająk nie zwalnia tempa. Kolejny międzynarodowy triumf pięściarza ze Stryszawy.
Dodano dnia 09.08.2017, 09:12
W Bystrej Podhalańskiej wyremontują remizę OSP

Gmina Bystra-Sidzina otrzymała dofinansowanie na remont remizy OSP w Bystrej Podhalańskiej.

4 sierpnia Wójt Gminy Bystra-Sidzina Stanisław Tempka oraz Prezes OSP Bystra Podhalańska Józef Bednarz, odebrali z rąk wicemarszałka Wojciecha Kozaka i członka zarządu Grzegorza Lipica umowę, potwierdzającą przyznanie dofinansowania na remont remizy OSP w Bystrej Podhalańskiej w ramach konkursu „Małopolskie Remizy 2017”.

Otrzymana dotacja wynosi 38 041,00 zł. Całkowity koszt zadania przewidziano na kwotę 84 274,91 zł. Remont remizy obejmował będzie budowę klatki schodowej na świetlicę, roboty rozbiórkowe oraz przebudowę istniejącej klatki schodowej z dostosowaniem do obowiązujących przepisów ppoż.

Fot. UMWM w Krakowie
Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.