Dodano dnia 01.08.2022, 09:31
Drużyna z OSP Osielec wygrała gminne zawody sportowo-pożarnicze
W niedzielę  w Naprawie, pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, odbyły się Gminne zawody sportowo - pożarnicze, w których wzięły udział wszystkie jednostki OSP gminy Jordanów.
Drużyny rywalizowały zarówno w sztafecie pożarniczej, jak i w ćwiczeniach bojowych, a nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał sędzia główny dh Stanisław Marek i sędziowie pomocniczy.
Po zsumowaniu wyników zwycięzcą tegorocznych zawodów okazała się drużyna z OSP OSIELEC, na drugim miejscu uplasowała się drużyna OSP NAPRAWA, a na trzecim miejscu znalazła się drużyna OSP OSIELEC GÓRNY. Kolejne miejsca zajęły: OSP ŁĘTOWNIA, OSP WYSOKA i OSP TOPORZYSKO.
Puchary, medale i dyplomy wręczył drużynom wójt gminy Jordanów Artur Kudzia wraz z Komendantem Gminnym OSP dh Bogusławem Wróblem i i jego zastepcą dh Krzysztofem Stopą.
Na koniec zarówno wójt gminy, jak i komendant podziękowali drużynom za udział w zawodach i pogratulowali zdobytych miejsc.

źródło: UG Jordanów
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image