Dodano dnia 04.03.2020, 08:38
Gmina Jordanów: Wyniki konkursu wiedzy pożarniczej
W poniedziałek, 2 dnia marca w Urzędzie Gminy Jordanów odbyły się gminne eliminacje konkursu "Młodzież zapobiega pożarom".
Do zmagań przystąpili uczniowie ze wszystkich szkół podstawowych z gminy i masta Jordanów. Młodzież była podzielona na dwie grupy. Młodsza składała się z uczestników uczęszczających do klas 1-6. Starsza 7-8.
Rywalizacja składała się z dwóch etapów. W pierwszym uczniowie odpowiadali na 30 pytań testowych. Najlepsi awansowali do finału. W nim musieli poradzić sobie z ośmioma dodatkowymi zagadnieniami.

Komisja w składzie: Karolina Pudo - sekretarz, kapitan Tomasz Mikołajek oraz starszy aspirant Arkadiusz Kachel z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej oraz druh Andrzej Gwiazdonik - wiceprezes zarządu Gminnego Związku OSP w Jordanowie - wyłoniła laureatów.

Grupa młodsza:

1. Krzysztof Oleksa (Osielec)

2. Sebastian Zembol (Jordanów)

3. Karol Mirek (Naprawa)


Grupa starsza:

1. Łukasz Wiśniewski (Łętownia)

2. Karol Bal (Naprawa)

3. Dawid Jopek (Naprawa)

Dwie pierwsze osoby z każdej grupy będą reprezentowały gminę Jordanów w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 26 marca w Suchej Beskidzkiej. Wyróżnieni zostali jednak wszyscy uczestnicy konkursu. Upominki ufundowane przez Zarząd Gminny Związku OSP RP w Jordanowie oraz przez Urząd Gminy Jordanów wręczał wójt - Artur Kudzia.

źródło: Gmina Jordanów
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image