Dodano dnia 17.02.2020, 10:45
Gmina Jordanów: Zapisy na warsztaty tańców
Stowarzyszenie „Śleboda” z Osielca wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie zapraszają dzieci i młodzież z Gminy Jordanów do udziału w „Warsztatach tańców integracyjnych i etnicznych”, które odbywać się będą w GOKSiP – filia Łętownia. 
Zapisy do 22 lutego br. w GOKSiP Łętownia lub pod nr tel. 605 996 764.
„Warsztaty tańców” to zadanie współfinansowane przez Gminę Jordanów w ramach realizacji zadania publicznego z zakresu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych w Gminie Jordanów. Jego celem jest między innymi wspieranie różnych form spędzania wolnego czasu w tym zajęcia taneczne związane z zagospodarowaniem wolnego czasu, których celem jest ukierunkowanie młodzieży na bezpieczne formy aktywności z dala od narkotyków i alkoholu.
Warsztaty tańców’ to cykl 5 zajęć tanecznych, które mają na celu integrację młodzieży poprzez tańce ludowe, zwłaszcza te o charakterze integracyjnym, które wymagają współpracy, zgrania z grupą i dają poczucie przynależności do grupy – co jest niezwykle ważne w profilaktyce alkoholowej.

Pomysłodawcą zadania i organizatorem jest Stowarzyszenie "Śleboda" z Osielca. Szczegółowe informacje w GOKSiP Łętownia lub pod nr tel. 605 996 764.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image