Dodano dnia 02.10.2019, 08:16
Gmina Jordanów: Zbiórka odpadów wielkogabarytowych
Wójt Gminy Jordanów przypomina o zbliżającym się terminie zbiórki odpadów wielkogabarytowych.
Zbiórka będzie przeprowadzona wg następującego harmonogramu:

NAPRAWA, ŁĘTOWNIA - 4 PAŹDZIERNIK (PIĄTEK)

Osielec – 11 październik
Toporzysko, Wysoka - 31 październik

Podczas zbiórki będą zbierane TYLKO ODPADY WIELKOGABARYTOWE Z GOSPODARSTW DOMOWYCH: m.in. zużyte meble, dywany, wykładziny, duży sprzęt elektryczny i elektroniczny (lodówki, pralki, telewizory) oraz opony z samochodów osobowych (nie będą zbierane opony z samochodów ciężarowych). Podczas zbiórki nie będą zbierane inne odpady komunalne. Zbiórka organizowana jest wyłącznie dla mieszkańców Gminy Jordanów, w ramach ponoszonej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi wg złożonej deklaracji w Urzędzie Gminy w Jordanowie.

Zbiórka dotyczy wyłącznie odpadów pochodzących z gospodarstw domowych i nie dotyczy odpadów z działalności gospodarczej.

Odpady wielkogabarytowe należy wystawić w podanym terminie zbiórki do godz. 7.00 rano przy głównych drogach przebiegających przez miejscowość - dotyczy tylko miejscowości Naprawa. Pozostałe miejscowości tj. Łętownia, Osielec, Toporzysko i Wysoka zbierane będą według zbiórki punktowej - miejsca odbioru odpadów zostaną umieszczone na stronie Gminy Jordanów (link: gmina-jordanow.rubikon.pl

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image