Dodano dnia 11.03.2023, 11:17
Gminny Konkurs Recytatorski Szkół Podstawowych w Łętowni
W Łętowni, odbył się Gminny Konkurs Recytatorski Szkół Podstawowych, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie.

Wzięło w nim udział dwudziestu recytatorów ze wszystkich szkół gminy Jordanów, podzieleni na dwie kategorie: klasy „0” - II i klasy III - V.

Ich zmagania oceniały panie: Monika Hopciaś i Dorota Szklana - nauczycielki języka polskiego z jordanowskich szkół średnich oraz Gabriela Korbel - dyrektor GOKSiP Jordanów.

W kategorii klas „0” - II zwyciężył Bartłomiej Basiura z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Osielcu, drugie miejsce zdobył Jan Powalacz z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Naprawie, a trzecie - Bartłomiej Ciapała ze Szkoły Podstawowej w Toporzysku.

Wyróżnienia w tej kategorii otrzymali: Milena Kutek z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Naprawie i Hubert Hodana z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Osielcu.

W kategorii klas III - V zwyciężyła Zuzanna Motyka z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Osielcu, drugie miejsce zajęła Anna Korabik z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Łętowni, a na trzecim miejscu znalazł się Dawid Dittmajer z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Naprawie.

Wszyscy recytatorzy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie.

Ponadto zdobywcy pierwszych i drugich miejsc w obu kategoriach będą reprezentować gminę Jordanów podczas powiatowych zmagań recytatorskich w Makowie Podhalańskim.

- Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, gratulujemy zdobytych miejsc, a nauczycielom i rodzicom dziękujemy za przygotowanie młodych recytatorów. Ściskamy kciuki i życzymy powodzenia podczas powiatowego konkursu- piszą organizatorzy konkursu.


Więcej zdjęć tutaj


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image