Dodano dnia 07.10.2021, 08:39
I Podbabiogórskie Zawody Pływackie
W niedzielę 3 października 2021 r. na terenie Krytej Pływalni w Naprawie odbyły się I Podbabiogórskie Zawody Pływackie. Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie ,,Śleboda" z Osielca, współorganizatorem była Gmina Jordanów oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie.
Zawody dedykowane były dla dzieci i młodzieży z powiatu suskiego, dla których udział był bezpłatny. Sędzią głównym był Artur Jałocha. Młodzież startowała w pięciu kategoriach wiekowych, czterech stylach pływackich oraz w sztafecie. W trakcie zawodów odbył się pokaz ratownictwa medycznego przygotowany oraz przeprowadzony przez OSP Naprawa.

Zawody zostały zorganizowane w ramach projektu: ,,Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie′′. Operacja pn. ,,I Podbabiogórskie Zawody Pływackie′′ mająca na celu Ochronę i promocję dziedzictwa kulturowego Podbabiogórza oraz organizację czasu wolnego poprzez organizację zawodów oraz pokaz ratownictwa medycznego współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ,,Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność′′ Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020. ,,Zadanie realizowane w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność Stowarzyszenia LGD ,,Podbabiogórze′′ na lata 2014-2020′′. Całkowity koszt projektu 14 997,46 zł.

źródło: basennaprawa.pl

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image