Z OSTATNIEJ CHWILI
Wygraj lot helikopterem nad Jeziorem Mucharskim. Gmina Mucharz ogłasza konkurs / Utrudnienia na wylotach z Krakowa. Dziś protest mieszkańców w trzech lokalizacjach / Sprzęt za blisko pół miliona złotych trafił do gminy Budzów wdzięki środkom z programu OLiOC / Nowa atrakcja rowerowa w regionie. Wadowice Trails ruszają 14 czerwca - zobacz wideo / Masz konto w ZUS? Sprawdź, o ile wzrosną Twoje oszczędności w czerwcu / Dziś może zagrzmieć nad powiatem suskim. Wydano ostrzeżenie meteorologiczne.
Dodano dnia 24.11.2015, 14:19
JORDANÓW: Spotkanie dotyczące wdrażania budżetu obywatelskiego na 2016 rok

Burmistrz Jordanowa oraz Fundacja Miejsc i Ludzi Aktywnych zapraszają na spotkanie w Urzędzie Miasta. Dotyczyć ono będzie wdrażania budżetu obywatelskiego na rok 2016.

Przedmiotem spotkania będzie dyskusja nad wprowadzonymi dotychczas działaniami i ich ocena. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych 2 grudnia (środa) do Urzędu Miasta Jordanowa.

Info. UM Jordanów

Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.