Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 28.11.2023, 13:08
Kiermasz Bożonarodzeniowy w Jordanowie.

Burmistrz Miasta Jordanowa oraz Centrum Kultury i Biblioteka Miejska w Jordanowie zapraszają do udziału w II Kiermaszu Bożonarodzeniowym, który odbędzie się 10 grudnia na placu za Urzędem Miasta od godz. 9.00 – 17.00.


Podczas kiermaszu odbędzie się wiele atrakcji dla dzieci. Punktualnie o godz. 14.00 ruszymy naszym pasterskim orszakiem do ustawionego na środku placu szałasu. Będzie jak w zeszłym roku wesoło i barwnie a dzieci będą mogły spotkać się z żywymi zwierzątkami, które będą dostępne do 17.00 w szałasie. Grupa teatralna z Centrum Kultury przedstawi II część jasełek z Herodem a grupa wokalna „Biesiada” będzie śpiewać wesołe pastorałki. Dzieci z instruktorami przygotują na prowadzonych warsztatach ozdoby choinkowe, które wspólnie zawiesimy na choince przed szałasem. Oczywiście do zebranych dzieciaków przyjdzie także prawdziwy Św. Mikołaj ze słodkimi prezentami


Jest wiele kiermaszy w tym okresie, ale nasz jest jedyny w swoim rodzaju ze względu na pasterski charakter.


Czekamy na Was 10 grudnia i liczymy na rodzinny udział w imprezie.


źródło: Ckibm Jordanów
Więcej informacji z regionu znajdziesz tutaj (kliknij w logo):
malopolskainfo24.pl

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image