Dodano dnia 12.06.2019, 09:00
Miasto Jordanów laureatem tegorocznej edycji konkursu #ekoLIDERZY2019
Miasto Jordanów zostało nagrodzone przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie w ramach organizowanego konkursu na ekolidera 2019 roku.

Od wielu lat Miasto Jordanów realizuje projekty, które mają istotny wpływ na środowisko pzryrodnicze. Realizując zadania i inwestycje przyjazne dla środowiska, korzystając przy tym z systemu finansowania ochrony środowiska, będących w dyspozycji Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. W 2018 roku Miasto Jordanów było beneficjentem m.in. pomocy  w zakresie edukacji ekologicznej.

Za realizację zadania w zakresie edukacji ekologicznej Miasto zostało nagrodzone przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie w ramach organizowanego konkursu na ekolidera 2019. Miasto okazało się najlepsze w kategorii #ekoPRZEDSIĘWZIĘCIE z zakresu ochrony przyrody lub edukacji ekologicznej i otrzymało nagrodę w wysokości 20 000 zł z przeznaczeniem na działania z zakresu ochrony środowiska.
Uroczysta Gala wręczenia nagród odbyła się 10 czerwca w Zakopanem.

źródło: UM Jordanów

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image