Dodano dnia 01.05.2021, 11:39
Na jordanowskich plantach zamontowano tablice wystawowe
Spacerując przez miejskie planty na wysokości Galerii Jordanowskiej można oglądać tablice wystawowe, które stanowią tło dla historycznych zdjęć Jordanowa.
Tablice ekspozycyjne zostały sfinansowane ze środków projektu „Jordanowskie Centrum Aktywizacji i Integracji Mieszkańców – modernizacja i adaptacja budynku przy Rynku 2 wraz z renowacją plant jordanowskich”, w ramach zadania „Rewitalizacja plant jordanowskich wraz z budową siłowni plenerowej”.

-Każdy z Was, Mieszkańców, może być częścią tego projektu. Jeśli dysponujecie zdjęciami przedstawiającymi historyczne obrazy naszego Miasta, lub życia z nim związanego, zgłoście się niezwłocznie do Ratusza. Każda propozycja zmiany ekspozycji zostanie rozpatrzona, a Wasze zdjęcia będą bezcenną lekcją historii nie tylko dla najmłodszych, ale i wszystkich zainteresowanych - piszą jordanowscy pracownicy Urzędu Miasta.

foto: UM Jordanów
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image